Dzisiaj jest środa 14 kwietnia 2021, imieniny: Bereniki, Waleriana, Jadwigi WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (17319) SPORT FORUM FIRMY (5591) PRACA (56) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
4 / 3oC
Jutropogoda
2 / 4oC
Pojutrzepogoda
5 / 4oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Nasze sprawy. Koniec zadłużania mieszkań. Minister ... (0)Zespół “Papilotki" z MDK na festiwalu piosenki z l ... (0)

MPGK

MPGK

Postautor: AgnesAgnes » 28 lutego 2020, 11:54

Witam wszystkich. Mam pytanie odnośnie Pana ze stacji MPG Koło. To nowy sprzedawca , pracuje tam od niedawna. Czy ktoś wie kto to i może podać dane. Wiem że istnieje rodo więc może link do FB. Zauroczenie trwa dlatego bardzo mi zależy. Proszę o wyrozumiałość.
AgnesAgnes

Ruchadełko

Postautor: Gość » 28 lutego 2020, 13:24

Ruchadełko
Gość

Re: MPGK

Postautor: Gość » 28 lutego 2020, 18:27

AgnesAgnes pisze:Witam wszystkich. Mam pytanie odnośnie Pana ze stacji MPG Koło. To nowy sprzedawca , pracuje tam od niedawna. Czy ktoś wie kto to i może podać dane. Wiem że istnieje rodo więc może link do FB. Zauroczenie trwa dlatego bardzo mi zależy. Proszę o wyrozumiałość.

Podejdz, zagadaj, moze ma identyfikator z imieniem, warto spojrzec czy ma obraczke.
To nie jest ten czas, zeby tylko facet zagadywal. U niektorych mozna czyms takim zapunktowac. A nie warto zaslaniac sie niesmialoscia.

Nikt nie poda tutaj imienia, nazwiska czy nawet linku do fb. Moze jeszcze numer telefonu, adres, ulubiony kolor, numer buta i ostatnio obejrzany film?
Wszystko podac na tacy?????????
Gość

Wróć do Poznam chłopaka