Dzisiaj jest środa 14 kwietnia 2021, imieniny: Bereniki, Waleriana, Jadwigi WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (17319) SPORT FORUM FIRMY (5591) PRACA (56) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
4 / 3oC
Jutropogoda
2 / 4oC
Pojutrzepogoda
5 / 4oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Nasze sprawy. Koniec zadłużania mieszkań. Minister ... (0)Zespół “Papilotki" z MDK na festiwalu piosenki z l ... (0)

Poznam konkretnego i zdecydowanego faceta

Poznam konkretnego i zdecydowanego faceta

Postautor: Kasia272 » 13 sierpnia 2020, 13:43

Witam! Mam na imię Kasia i Mam 27 lat. Piszę tutaj, ponieważ szukam partnera i nowych wrażeń. Potrafię rozwiązać nawet najbardziej zawiłe problemy i znaleźć wyjście z niejednej kłopotliwej sytuacji. Chętnie służę radą i pomagam, jeśli tylko mogę. Wszyscy mówią mi, że jestem bardzo zmysłową kobietą, ale wiem, że mam swoje wady. Poszukuję partnera do zmysłowej relacji wypełnionej seksem. Ale i nie tylko... Kolacja, dobry film, rozmowa, czy wspólny wypad także wchodzą w grę.

Mam taki kaprys, że chciałabym zapłacić Ci za spotkania. Mam pieniądze, lubię taki smaczek i już. Jeśli nie chcesz otrzymywać wynagrodzenia - okej napisz w wiadomości, że nie. Natomiast dla osób, które są zainteresowane kwestią finansową jest to kwota 300 złotych za spotkanie i sporo wyższa za stały układ. Nie masz doświadczenia w seksie? To dobrze, nauczę Cię wszystkiego. No chyba, że już wszystko umiesz, jednak ja pokażę Ci iż tak nie jest. :)

Szukam mężczyzny otwartego na seks, przygody erotyczne i wspólne spędzanie czasu w ramach oferty sponsoringu. Lubię ostrą zabawę jak i wolny, spokojny seks. Oferuję 300zł za spotkanie i sporo wyższą kwotę za stały układ. Zapraszam zainteresowane osoby do kontaktu. KONTAKT TYLKO: kaduddek27@gmail.com lub mój profil na isponsorki.pl

Moje zdjęcie poniżej:

Obrazek
Kasia272

Re: Poznam konkretnego i zdecydowanego faceta

Postautor: Gość » 14 sierpnia 2020, 11:39

Jesteś ku.rwą otaczającą klientów.
Gość

Postautor: Choc » 15 sierpnia 2020, 16:08

Choc s,ybko do mnie teraz a dam ci co trzeba jak zaplacisz
Choc

Postautor: Gość » 15 sierpnia 2020, 18:23

[quote="Choc"]Choc s,ybko do mnie teraz a dam ci co trzeba jak zaplacisz[/quote]

I jeszcze dostaniesz po ryju jak przyniesiesz poniżej 10 000 zeta.
Gość

Postautor: Michal 27 » 1 września 2020, 10:16

Cześć gwiazdeczko mam 27 lat jestem zainteresowany twoja ofertą jestem otwarty myślę że będziesz zadowolona pisz do mnie michal.urban93@interia.pl
Michal 27

Postautor: Michal 27 » 1 września 2020, 10:17

Cześć gwiazdeczko mam 27 lat jestem zainteresowany twoja ofertą jestem otwarty myślę że będziesz zadowolona pisz do mnie michal.urban93@interia.pl
Michal 27

Postautor: Krzysiek88 » 6 września 2020, 11:56

Cześć, wrzucam wam porównywarkę portali randkowych/erotycznych,

https://topportale.pl/XvzcRO

Każdy na pewno znajdzie kogoś odpowiedniego dla siebie:)
Pozdrawiam
Krzysiek88

Wróć do Poznam chłopaka