Dzisiaj jest środa 3 marca 2021, imieniny: Maryny, Kunegundy, Pakosława WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (18063) SPORT FORUM FIRMY (5586) PRACA (74) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
7 / 4oC
Jutropogoda
3 / -1oC
Pojutrzepogoda
4 / -2oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Konin. COVID-19 i braki kadrowe. Przedszkole nr 6 ... (1)Zanieczyszczenie powietrza. Nie działa pomiar w ca ... (5)

Ogród

Re: Ogród

Postautor: Anatol_F » 28 sierpnia 2014, 18:04

Ja się co prawda nie znam, ale moja dziewczyna też ma ambicje ogrodnicze i myśli o konwaliach. Więc wszystkie rady chętnie przyjmiemy. :))
Anatol_F
Nowy

Postautor: antonina234 » 21 października 2014, 10:39

A ma ktoś z was nawadnianie ogrodowe? Takie że samo podlewa trawnik i rośliny ? To duży koszt? I jakie urządzenia do tego polecacie? Maż by to chyba sam zrobił
antonina234

Postautor: Gość » 23 lipca 2015, 12:16

jestem zdania ze posiadanie ogródka to w pewien sposob - zbliżenai sie do natury i relaksu dla ciała i duszy a z drugiejs strony kiedy ma się swoje warzywa można powiedziec że się jest ekologiczny i nawet w jakimś tam mniejszym lub wiekszym sensie samowystarczalny
Gość

Postautor: Gość » 29 września 2015, 11:58

Ogród to miejsce gdzie uwielbiamy spędzać wolny czas. Niestety tego cennego czasu brakuje na pielęgnowanie ogrodu. Można skorzystać z pomocy fachowców którzy zajmują się [url=urzadzamyzielen.pl]projektowaniem ogrodów[/url]
Gość

Postautor: replikant » 9 czerwca 2016, 12:18

warto sprawdzić jakoś gleby. Jeśli ma niedobór wapnia, to należy kupić odpowiedni nawóz.
replikant
Nowy

Postautor: lucyna38 » 30 października 2017, 09:16

Ja też bardzo lubię konwalie, ale niestety u mnie nie chcą rosnąć :(
lucyna38
Nowy

Postautor: tonny » 6 listopada 2017, 21:24

Trzeba nawozic je dziewczyno.
tonny
Nowy

Postautor: Rysiekk » 22 czerwca 2018, 17:44

Nie chcę otwierać nowego tematu, a ten idealnie pasuje bo też mnie interesuje ogród. Mam nowy ogród i nowego psa - pies lata po ogrodzie (który jest jeszcze "w budowie") luzem i czasem widzę że podjada jakieś liście lub trawę. Czy mogę swobodnie nawozić i spryskać takie rośliny, tak żeby nie zaszkodziło to zwierzakowi? Wydaje mi się, że zatrucie to najlepsze co może się w takiej sytuacji przydarzyć :/ Szukałem info o środkach biologicznych i na blogach wygląda to bezpiecznie - https://www.sklepfarmera.pl/blog/srodki-biologiczne-sposob-na-zdrowe-rosliny - czy tak jest? Czy tak chronione rośliny będą bezpieczne dla roślin i zwierząt? A dzieci? Nie chcę np. żeby pies ocierał się o jakieś środki, a potem dzieci głaskając psa przeniosą to z rąk do ust.
Rysiekk

Wróć do Rolnictwo