Dzisiaj jest środa 3 marca 2021, imieniny: Maryny, Kunegundy, Pakosława WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (18062) SPORT FORUM FIRMY (5586) PRACA (74) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
7 / 4oC
Jutropogoda
3 / -1oC
Pojutrzepogoda
4 / -2oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Konin. COVID-19 i braki kadrowe. Przedszkole nr 6 ... (0)Zanieczyszczenie powietrza. Nie działa pomiar w ca ... (5)

Uprawa warzyw

Re: Uprawa warzyw

Postautor: Wladyslaw88 » 18 lutego 2015, 11:56

Mój ogródek warzywny to niewielka grządka - głównie z "zieleniną". Pracy nie wymaga dużo, a smak i zapach np. koperku z własnej grządki jest zupełnie inny niż takiego z warzywniaka. Wygodnym rozwiązanie są nasiona umieszczone na specjalnych taśmach, które są zabezpieczone przeciw chorobom i szkodnikom oraz zawierają substancje, które ułatwiają kiełkowanie.
Wladyslaw88
Nowy

Postautor: wojtek86 » 24 czerwca 2015, 19:36

To zależy, jeżeli ma to być prawdziwa uprawa na handel, to od wejścia do unii można oszaleć od papierków, ale jak na własne potrzeby, to jest to dobry patent, troszkę trzeba się napracować, ale za to podwójna oszczędność na siłowni i na warzywach, a zyskujemy jedzonko zdrowe, kondycje, przebywanie na powietrzu, same plusy!
wojtek86
Nowy

Postautor: joanna89 » 7 lipca 2015, 11:08

Moi rodzice mają piękny i duzy ogród. Na pewno taki poradnik się przyda .
joanna89
Nowy

Postautor: rico12 » 9 stycznia 2018, 13:23

Zarówno ogródek warzywny, jak i roślinny stworzyłem z nasion marki Polan www.nasiona.pl . Co mogę powiedzieć? Jeszcze nigdy nie zawiodłem się na ich niesamowitej jakości, dzięki której jestem właścicielem porządnie prosperującego ogródka, co roku. Warzywa rosną niezwykle dorodne, zaś kwiatki śliczne! Czego chcieć więcej na wiosnę?
rico12

Wróć do Rolnictwo