Dzisiaj jest środa 3 marca 2021, imieniny: Maryny, Kunegundy, Pakosława WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (18066) SPORT FORUM FIRMY (5586) PRACA (74) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
7 / 4oC
Jutropogoda
3 / -1oC
Pojutrzepogoda
4 / -2oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Konin. COVID-19 i braki kadrowe. Przedszkole nr 6 ... (0)Zanieczyszczenie powietrza. Nie działa pomiar w ca ... (5)

ASF zabezpieczenia

ASF zabezpieczenia

Postautor: rolnikos » 13 lutego 2018, 08:20

ASF szaleje, a w drugiej połowie lutego ma wejść obowiązek zasad bioasekuracji w całej Polsce. Zabezpieczyliście się już matami? Jaki środek dezynfekcyjny wychodzi najkorzystniej ?
rolnikos

Re: ASF zabezpieczenia

Postautor: roman1232 » 13 lutego 2018, 13:42

jeśli chodzi o skuteczny środek to ja polecam Virkon. Najkorzystniej wychodzi duże 10 kg, ale zależy ile potrzebujesz, bo jeśli na małe powierzchnie to wystarczą saszetki 200 g. Ja akurat mam u siebie ten duży, bo używam dość sporo nie tylko do mat ale do ogólnej dezynfekcji. Co do mat, dla mnie najlepiej sprawdzają się te w kuwetkach przed wejście oraz te w pokrowcu do ruchu kołowego. Od wielu lat zamawiam w sklepie hodowlany.pl i jestem zadowolony z współpracy.
roman1232

Postautor: robert19766 » 14 lutego 2018, 07:45

Ja również maty+virkon.
robert19766

Postautor: stachu1966 » 27 marca 2018, 10:18

Koledzy jestem po kontroli i uwaga co ważne, sprawdzają wielkość mat. Więc musi być długa na conajmniej 1 m i szerokość taka jak wejście. Moja [list=https://www.fermo.pl/produkt-4210-mata-dezynfekcyjna-wejsciowa-w-pokrowcu-100-x-60-x-4-cm.html]mata w pokrowcu[/list] przeszła. Polecam bo jest bardzo fajna, a środek się nie wylewa.
stachu1966

Postautor: Gość » 29 września 2018, 07:32

U mnie wejście jest niestety szersze 80 cm, ale specjalnie dla mnie uszyli taką wielkość. Polecam sklep fermo.pl wszystkim w okolicy Konina i Kalisza!
Gość

Postautor: Gość » 29 września 2018, 11:12

A gdzie dokładnie to jest? U mnie się przyczepili że mata za mała i muszę poprawić.
Gość

Postautor: Gość » 3 października 2018, 10:20

Jak jedziesz do Kalisza to w Kokaninie przy kościele w prawo i tak ok. 3 km prosto. Ale nie trzeba jechać można na wysyłkę kupic
Gość

Wróć do Rolnictwo