Dzisiaj jest poniedziałek 23 września 2019, imieniny: Bogusława, Tekli, Liberta WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (18713) SPORT FORUM FIRMY (5366) PRACA (62) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
16 / 10oC
Jutropogoda
17 / 14oC
Pojutrzepogoda
16 / 14oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

PILNE:

Wyborcze wydanie "Naszych Spraw". Jutro rozmawiamy z kobietami na listach. Pytania: alert@lm.pl

Polecamy:

na poprawę nastroju - naprawdę dobry kawał :)

na poprawę nastroju - naprawdę dobry kawał :)

Postautor: :) » 2 września 2007, 19:51

Kiedy Jacek z Plackiem alias Lech z Jarkiem ukradli już księżyc, na
ich drodze stanęła czarownica z kotem na ramieniu.
Chłopcy wiedzieli już wtedy, że świadków przestępstwa trzeba się pozbywać.
Nie mieli tyle odwagi by zabić stojących im na drodze. Dlatego Lech wziął czarownicę, a Jarosław kota...

jeśli ktoś ma inne to prosimy :)
:)

Postautor: Gość » 3 września 2007, 19:09

Wiecie co ma murzyn białego?

Słuchać.
Gość

beznadziejny ten dowcip o murzynie

Postautor: :) » 3 września 2007, 19:20

kolejny polityczny, zasłyszany wczoraj w TokFM, mnie sie podoba :)

W rządzie jest 3 muszkieterów - Tak twierdzi p.Ziobro; PiS+przystawki (mój dodatek)

pyt.Po czym poznać, który jest przedstawicielem samoobrony?

odp. To ten, który płaszcz ma wciągnięty w spodnie :)
:)

Postautor: Gość » 4 września 2007, 20:37

Specjalista od nagrywania - Agent Ziobro Ziobro siedem :)
Gość

Postautor: ~ana » 11 marca 2008, 19:40

Dlaczego słoń ma trąbę??

Żeby się tak drastycznie nie zaczynał! :)
~ana

Postautor: Gość » 2 maja 2008, 09:09

SLEPY I BEZ RAK JADA POCIAGIEM CZEKAJA NA SWOJA STACJE, DOJECHALI I WYSIADAJA, A SLEPY DO TEGO BEZ RAK:
POTRZYMAJ BAGAZE JA SIE ROZEJRZE!!!!!!!!!!!! HEHEHEHEHEH.........
Gość

kaczorki

Postautor: misiu » 5 listopada 2008, 10:39

co robią Kaczyńscy na korcie tenisowym?

grają w siatkówke !!!!!!!!!!!!!!!
misiu

łazienka

Postautor: misiu11 » 6 listopada 2008, 11:11

Facet wybudował nowy dom.
Mówi do żony : idz do łazienki i sie troche ogarnij a ja skocze po wino to się zabawimy. Żona weszła do łazienki , wykąpała się , patrzy takie wielkie lustro i zaczęła tańczyć . Poślizgnęła się i przyssała cipką do podłogi.
Próbowała się podnieść ale nie mogła. Wraca mąż łapie żonę pod pachy , próbuje podnieść , też nie daje rady.
Dzwoni po majstra który zakładał płytki , może on pomoże.
Próbują we 2-ch podnieść żonę ale nie dają rady.
Zniecierpliwiony mąż mówi do majstra aby coś wreszcie wymyślił.
Majster myśli i mówi: ide po młotek i przecinak : odkujemy płytkę i ją uwolnimy!
Pojebałoo cię : 4 tys. euro płaciłem za te włoskie płytki a ty chcesz je odkuwać!wymyśl coś innego! majser myśli, ślini dwa palce , podchodzi do żony i zaczyna pieścić jej sutki. Mąż wkurzony: co ty robisz *****!!!!SPOKO:podnieci się, ***** soki to ją przeciągniemy do kuchni i oderwiemi z gumolitem!!!!!!!!!!!!
misiu11

Postautor: Gość » 7 listopada 2008, 02:22

Przychodzi kobieta do banku, niepozorna, koło 50 i mówi, że chciałaby rozmawiaż z prezesem banku, bo chciałaby wpłacić na konto 50 tyś dolarów.
Po chwili proszą kobietę do prezesa. Prezes uśmiechnięty zadowolony, ale też ciekawy. Pyta kobietę skąd ta ma tyle pieniędzy. A ona, że z zakładów, po prostu lubi się zakładać. I nawet proponuje zakład prezesowi o 25tyś. $Prezes się zastanawia, ale o jaki zakład mogłoby chodzić. Kobieta, że założy się z nim o to, że prezez ma niebieskie jądra. Prezes myśli, że kobieta żartuje, proszę panią, ależ skąd, przecież nie ma niebieskich. Kobieta nadal chce się z nim zakładać. Prezes myśli: 25tyś $ drogą nie chodzi, a przecież wygram i się zgadza. Kobieta proponuje, że sprawdzą to jutro o 12 i pyta, czy może zabrać ze sobą notariusza, żeby wszystko miała na piśmie, w końcu chodzi o 25 tyś $. Prezes banku się zgadza.Na drugi dzień prezes nieco zestresowany, sprawdza, czy na pewno jądra nie są niebieskie - no ale nie, wszystko w porządku. Zadowolony, że wygrał 25 tyś. $, już planuje, co sobie za to kupi. Przychodzi 12, pojawia się kobieta z notariuszem. Kobieta bez ceregieli prosi prezesa, żeby ściągnął spodnie, slipy. Prezes stoi bez bielizny i mu trochę głupio, ale co w końcu chodzi o dużą kasę. Kobieta pyta, czy może dotknąć, i sprawdzić, czy na pewno nie są niebieskie. Prezes, trochę się krępuje, ale co tam, ok. Kobieta bierze w rękę jądra prezesa. W tym momencie notariusz zaczyna bić głową w ścianę.
- Co się temu panu stało? - pyta prezes.
- Nic. Proszę się nie przejmować. Założyłam się z nim o 100 tyś $, że dzisiaj będę trzymać w ręce jądra prezesa banku. :-)
Gość

Postautor: Baca » 25 września 2009, 13:05

Przychodzi cygan do sklepu i prosi gruszke
Ekspedientka na to nie mamy soli
Baca

Postautor: Gość » 28 września 2009, 14:45

Ale jesteś super!!!!!!!!!!!!! Skąd bierzesz takie fajne kawały????
Podaj mi stronę
Gość

Postautor: Gość » 1 października 2009, 11:39

missiu 11 ale denny kawał!!!!!!!!!!!!
Gość

Postautor: Baca » 1 października 2009, 11:42

Dzięki. Oto strona: www
Oto drugi kawał: Przychodzi gościu do dentysty i chce wyrwa zęba
a dentysta na to że nie ma masła
Baca

Postautor: Zenek Opiłek Kozie Doły » 1 października 2009, 11:45

wielkie dzieki ziom!!!!!!!!!!