Dzisiaj jest sobota 7 grudnia 2019, imieniny: Marcina, Ambrożego, Agatona WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (20456) SPORT FORUM FIRMY (5427) PRACA (41) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
6 / 5oC
Jutropogoda
7 / 8oC
Pojutrzepogoda
7 / 6oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Konińska radna Emilia Wasielewska w Brukseli na se ... (0)V Konińska Liga A1. Emocjonujące walki zawodników ... (0)

Dowcip

Re: Dowcip

Postautor: maciek_w11 » 15 maja 2018, 10:53

Żona się uparła, żeby ją Heniu zabrał na dancing. Długo jej tłumaczył, że to bez sensu, że go to nie bawi, ale wreszcie ustąpił. Poszli. Wchodzą do lokalu...- Dzień dobry, panie Heniu! - wita ich w progu portier. Żona zdziwiona.W sali podbiega natychmiast kelner.- Dla pana ten stolik co zwykle?Żona jeszcze bardziej zdziwiona. Mąż tłumaczy, że pewnie go z kimś mylą. Podchodzi kelner. - Dla pana to co zwykle? A dla pani? Żona zaczyna się wściekać. Zaczyna się występ. Striptizerka ma właśnie zdjąć ostatni element odzieży i pyta kto z sali pomoże jej w tym. - He-niu! He-niu! - skanduje sala. Tego już żonie było za wiele. Zerwała się i wybiegła z restauracji. On za nią. Wsiedli do taksówki i jadą do domu. Ona całą drogę robi mu wyrzuty. W końcu kierowca taksówki odwraca głowę i mówi:- Co, panie Heniu, takiej brzydkiej i pyskatej **** tośmy jeszcze nie wieźli.
maciek_w11
Nowy

Postautor: tomekromek » 29 lipca 2018, 20:24

Wykładowca zwraca się do studentów:
- Osoba, która odpowie na moje następne pytanie, ma zaliczone zajęcia i może iść do domu.
Ktoś z sali rzuca w tym momencie długopis pod nogi prowadzącego.
- Kto to zrobił?!
- Ja. Dziękuję, do widzenia.
tomekromek
Nowy

Postautor: reloxalm » 30 września 2018, 11:18

Super! :D
reloxalm
Nowy

Postautor: tomekromek1214 » 10 października 2018, 22:39

Spotyka się dwóch gości w barze. Nie widzieli się pare lat. Siedli przy ladzie i pija piwo.
- Słuchaj stary. Widzę ze Ty nie masz problemu z podrywaniem dziewczyn, ja to nawet jak jakaś ma się spodoba to nie wiem co mam do niej powiedziec.
- A widzisz ta blondyne co wchodzi do kibla?
- No widzę.
- Fajna?
- No *******.
- To podejdz pod kibel, jak wyjdzie powiedz "Cześć", a potem pierwsze co ci przyjdzie do głowy i rozmowa jakoś się sklei...
Tak tez zrobil. Wychodzi blondyna, a gość ją zatrzymuje:
- Cześć.
- No Hej - odpowiada blondyna.
- Srałaś?
tomekromek1214
Nowy

Postautor: Aleksa30 » 19 lutego 2019, 10:16

Co robi blondynka na dachu?
..........
........
................