Dzisiaj jest czwartek 19 września 2019, imieniny: Januarego, Konstancji, Teodora WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (19626) SPORT FORUM FIRMY (5362) PRACA (60) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
14 / 8oC
Jutropogoda
14 / 11oC
Pojutrzepogoda
17 / 12oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Zmarł wieloletni dyrektor SP3 - Ryszard Nijakowski ... (2)Szczepionka poróżniła konińskich radnych. Zadecydu ... (5)

dowcip o blondynkach

Re: dowcip o blondynkach

Postautor: pietram » 20 lipca 2015, 00:04

W Kołobrzegu na deptaku blondynka wchodzi na automatyczną wagę, wrzuca monetę i z niezadowoleniem ogląda wydrukowany wynik. Zdejmuje wiatrówkę i pantofle, znowu wrzuca monetę - znów niezadowolona z wyniku. Zdejmuje bluzkę - wynik ważenia znowu niezadowalający. Stoi tak niezdecydowana na tej wadze - co by tu jeszcze? Na to podchodzi przyglądający się temu facet i wręczając jej garść monet mówi:
- Niech pani kontynuuje - ja stawiam.
pietram
Nowy

Postautor: nfreitag » 20 lipca 2015, 17:49

Blondynka pyta drugą blondynkę:
- Gdzie spędziłaś wakacje?
- Na Wyspach Kanaryjskich.
- A gdzie to jest?
- Nie wiem. Porwali mnie tam piraci..
nfreitag
Nowy

Postautor: snikodaj1991 » 21 lipca 2015, 22:25

Ja już te kawały gdzieś czytałem aaa tak już wiem kilka postów wcześniej były takie same..Nie wiem po co znowu je ludzie wrzucają ? Chcę się wam w coś takiego bawić ? Bo mi by się na pewno nie chciało i ja bym na pewno nie chciał czegoś takiego robić. i taka sytuacja. jol.
snikodaj1991
Nowy

Postautor: czekoladka1 » 22 lipca 2015, 10:27

Pewnego dnia blondynka jedzie sobie drogą. Spojrzała na prawo i zobaczyła inną blondynkę siedzącą na polu w łódce i zawzięcie wiosłującą, mimo że dookoła mnie było ani kropli wody. Blondynka wściekła się, zatrzymała samochód i krzyknęła do wiosłującej:
- Co ty wyprawiasz? Przez takie rzeczy blondynki mają złą opinię! Gdybym umiała pływać, zaraz bym tam była i kopnęła cię w dupę!
czekoladka1
Nowy

Postautor: czekoladka1 » 22 lipca 2015, 10:28

Zaalarmowana Ochotnicza Straż Pożarna zdjęła z przydrożnego wysokiego drzewa mocno przestraszoną blondynkę. Zapytana przez strażaków jak się tam znalazła, roztrzęsiona mówi:
- Chciałam zatrzymać jakiś samochód, żeby się dostać do miasta... Jechała jakaś grupa kibiców, a ja zapytałam, czy mnie mogą podrzucić...
czekoladka1
Nowy

Postautor: marisch88 » 7 sierpnia 2015, 11:21

W hotelowym basenie pływa blondynka, ale nagle straciła majtki. No cóż tu zrobić... Wychodzi z basenu i chwyta pierwsza lepszą tabliczkę i wybiega do hotelu. Po drodze zbiera się tłum i blondynka wykrzykuje:
- Nie ma z czego się śmiać.
Spojrzawszy w lustro widzi na tabliczce:
"Tylko dla dorosłych. Głębokość od 2 do 10 metrów".
marisch88
Nowy

Postautor: austins » 31 marca 2016, 17:07

Proboszcz egzaminuje z katechizmu parę, która wkrótce ma stanąć na ślubnym kobiercu.
Narzeczonej idzie świetnie, narzeczony mętnie duka odpowiedzi.
- Pani zdała, a pan musi jeszcze raz przyjść za miesiąc.
Para przychodzi po tygodniu.
- Przecież mówiłem: za miesiąc!
- Księże proboszczu, to nie tamten! Znalazłam takiego narzeczonego, co zna ten katechizm na pamięć!
austins
Nowy

Postautor: maciek_w11 » 7 maja 2018, 19:51

Dlaczego blondynka bierze linijkę do łóżka?

- Żeby zmierzyć, jak długo spała!
maciek_w11
Nowy

Poprzednia

Wróć do Dowcipy, grafiki, filmy i inne