Dzisiaj jest niedziela 22 września 2019, imieniny: Maurycego, Tomasza, Joachima WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (19284) SPORT FORUM FIRMY (5364) PRACA (62) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
19 / 13oC
Jutropogoda
15 / 10oC
Pojutrzepogoda
18 / 15oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Konin. Zajezdnia autobusowa MZK była otwarta dla p ... (0)Wykorzystali wszystko, co mieli. Wyjazdowa wygrana ... (0)

Dobry serial obejrzę

Dobry serial obejrzę

Postautor: taximen » 2 maja 2015, 01:01

Witam :) jak większość lubię obejrzeć jakiś serial, który będzie miał dobrą fabułę i akcję, tylko jest jeden mały problem, przez ciągłe wyjazdy w delegacje i na szkolenia nie mam zbytnio dostępu do telewizora albo zwyczajnie nie mam czasu go oglądać. Czasem jak już zacznę oglądać jakiś serial to potem nie zapominam, że leci w dany dzień na jakiś kanale i tak tracę, Polećcie jakieś seriale tv, od razu ze stronami gdzie można je bez problemu obejrzeć. Może jakieś darmowe vod? Dzięki
taximen
Nowy

Re: Dobry serial obejrzę

Postautor: Poxak » 4 maja 2015, 15:59

Co do darmowych stron to będzie to spory problem, bo takie mają albo bardzo dużo reklam, albo limity, że i tak za dużo się nie naoglądasz. Lepiej jest znaleźć dobrą i sprawdzoną stronę i wykupić abonament. Ich ceny nie są zbyt wysokie, a komfort oglądania jest lepszy. A co do seriali, to ciężko coś podpowiedzieć, bo nie wiem dokładnie jaka kategoria Cię interesuje.
Poxak
Nowy

Postautor: Mabuto » 5 maja 2015, 08:38

Nie wiem, jakie seriale lubisz, ale do tych najpopularniejszych, ktore wiekszosci widzom podpasowaly, należą: "Gra o tron", "Shameless", "Breaking Bad", "House of Cards". Wszystkie uważam za świetne :P, tylko czasu brakuje, żeby obejrzeć je wszystkie. Też powinienem wykupić abonament, to uprościłoby sprawę, bo póki co ściągam z torrentów i nie jestem na bieżąco z odcinkami.
Mabuto
Nowy

Postautor: basko » 5 maja 2015, 09:40

Właśnie to lubię w telewizji online, że mogę siąść jednego wieczora i obejrzeć kilka zaległych odcinków mojego ulubionego serialu. Ja najczęściej oglądam na seriale.tivi, ale mam wykupione konto extra, bo nie znoszę wyskakujących reklam, poza tym mogę oglądać w lepszej jakości obrazu (i dźwięku). Płacę cośkoło 10złotych na miesiąc i mogę oglądać bez ograniczeń.
basko
Nowy

Postautor: misty » 6 maja 2015, 09:39

z serialami jest trochę gorzej niż z filmami ale na cda można sporo znaleźć. House of Cards, Breaking Bad, to chyba niemal klasyka
misty
Nowy

Postautor: marcinwroblewski » 8 maja 2015, 14:09

Ja na cda oglądam mentalistę. Naprawdę fajny jet ten serial. Codziennie oglądam po kilka odcinków.
marcinwroblewski
Nowy

Wróć do Dowcipy, grafiki, filmy i inne