Dzisiaj jest wtorek 15 października 2019, imieniny: Jadwigi, Teresy, Zoriana WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (17904) SPORT FORUM FIRMY (5379) PRACA (37) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
12 / 15oC
Jutropogoda
15 / 12oC
Pojutrzepogoda
16 / 12oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
PiS wygrał najwyżej w gminach, w miastach Koalicja ... (1)Przy magistracie powstaje furtka. Piesi będą mogli ... (0)

Komercyjna nieruchomość

Komercyjna nieruchomość

Postautor: wojtek86 » 11 lipca 2015, 22:31

Witam wszystkich serdecznie, jakie jest Wasze zdanie na temat tego czy warto inwestować w nieruchomości? Muszę przyznać, że ja od razu po liceum studiowałem i pracowałem w firmie rodzinnej, więc nigdy nie musiałem się starać o pracę, bo miałem już gotową posadę. Jestem oczywiście za to wdzięczny, ale chciałbym spróbować czegoś innego. Mam stałą pracę i spory własny kapitał, dlatego zastanawiam się nad kupnem komercyjnej nieruchomości i wynajmowaniem jej. Jakie Wy macie doświadczenia z takim rodzajem inwestycji? Do kogo najlepiej zgłosić się w tej sprawie? Coś doradzicie?
wojtek86
Nowy

Re: Komercyjna nieruchomość

Postautor: lajf » 13 lipca 2015, 21:56

Inwestowanie w nieruchomości to faktycznie bardzo dobry pomysł, przynajmniej na nich póki co się nie traci i oby było tak jak najdłużej. Moim zdaniem kupno takiej nieruchomości to dobre zabezpieczenie zarówno dla ciebie jak i dla twoich dzieci, a dochód z jego wynajmu to zawsze dodatkowy pieniądz. więc jeżeli masz co zainwestować to myślę że nie masz się nad czym zastanawiać
lajf
Nowy

Postautor: lirycznywandal » 14 lipca 2015, 08:15

Wynajmowanie mieszkania czy innej może większej rzeczy z gatunku nieruchomości to jest bardzo fajna finansowo sprawa, bo nic nie musisz robić, poza kasowaniem pieniędzy , oprocz dość oczywistego kontrolowania tego, co się tam u ciebie w tym co wynajmujesz dzieje. I to wszystko. Więc jak się ma środki na zakup czegoś, to fajnie jest to zrobić, też bym tak chciał.
lirycznywandal
Nowy

Postautor: kamila1978 » 14 lipca 2015, 13:50

wynajem to dobra opcja. Gdybym miała tylko gotówkę sama bym się za takim sposobem biznesu rozejrzała. Będą na wakacjach nad morzem pomyślałam sobie. Wystarczy mieć jakieś mieszkanie i już można zarabiać na wynajmie. Zostawić sobie tylko w jakiś tydzień dwa tygodnie wolnego aby samemu skorzystać z mieszkania a reszta ciągle pod wynajem. I kasa się zgadza.
kamila1978
Nowy

Postautor: wojtek86 » 14 lipca 2015, 18:27

Bardzo dziękuję za wszystkie odpowiedzi. Mi zależy na kupnie nieruchomości komercyjnej i późniejszym wynajmie tej nieruchomości. Interesują mnie nieruchomości handlowo-usługowe. Kto mógłby pomóc mi w pośredniczeniu w zakupie takiej nieruchomości? I na co lepiej zwrócić uwagę na korzystną lokalizację czy jednak na metraż? Czy ktoś z Waszych znajomych próbował zainwestować w ten sposób?
wojtek86
Nowy

Postautor: Szyman79 » 20 sierpnia 2019, 15:24

Inwestowanie w nieruchomości w tym momencie jest jednym z najbardziej popularnych sposobów na zarabianie. Jednak kupno mieszkania na wynajem to nie jedyna możliwość, ciekawą oraz dochodową opcją są condohotele i apartamenty wakacyjne.
Szyman79
Nowy

Wróć do Dowcipy, grafiki, filmy i inne