Strona 1 z 1

Komercyjna nieruchomość

Post: 11 lipca 2015, 22:31
autor: wojtek86
Witam wszystkich serdecznie, jakie jest Wasze zdanie na temat tego czy warto inwestować w nieruchomości? Muszę przyznać, że ja od razu po liceum studiowałem i pracowałem w firmie rodzinnej, więc nigdy nie musiałem się starać o pracę, bo miałem już gotową posadę. Jestem oczywiście za to wdzięczny, ale chciałbym spróbować czegoś innego. Mam stałą pracę i spory własny kapitał, dlatego zastanawiam się nad kupnem komercyjnej nieruchomości i wynajmowaniem jej. Jakie Wy macie doświadczenia z takim rodzajem inwestycji? Do kogo najlepiej zgłosić się w tej sprawie? Coś doradzicie?

Re: Komercyjna nieruchomość

Post: 13 lipca 2015, 21:56
autor: lajf
Inwestowanie w nieruchomości to faktycznie bardzo dobry pomysł, przynajmniej na nich póki co się nie traci i oby było tak jak najdłużej. Moim zdaniem kupno takiej nieruchomości to dobre zabezpieczenie zarówno dla ciebie jak i dla twoich dzieci, a dochód z jego wynajmu to zawsze dodatkowy pieniądz. więc jeżeli masz co zainwestować to myślę że nie masz się nad czym zastanawiać

Re: Komercyjna nieruchomość

Post: 14 lipca 2015, 08:15
autor: lirycznywandal
Wynajmowanie mieszkania czy innej może większej rzeczy z gatunku nieruchomości to jest bardzo fajna finansowo sprawa, bo nic nie musisz robić, poza kasowaniem pieniędzy , oprocz dość oczywistego kontrolowania tego, co się tam u ciebie w tym co wynajmujesz dzieje. I to wszystko. Więc jak się ma środki na zakup czegoś, to fajnie jest to zrobić, też bym tak chciał.

Re: Komercyjna nieruchomość

Post: 14 lipca 2015, 13:50
autor: kamila1978
wynajem to dobra opcja. Gdybym miała tylko gotówkę sama bym się za takim sposobem biznesu rozejrzała. Będą na wakacjach nad morzem pomyślałam sobie. Wystarczy mieć jakieś mieszkanie i już można zarabiać na wynajmie. Zostawić sobie tylko w jakiś tydzień dwa tygodnie wolnego aby samemu skorzystać z mieszkania a reszta ciągle pod wynajem. I kasa się zgadza.

Re: Komercyjna nieruchomość

Post: 14 lipca 2015, 18:27
autor: wojtek86
Bardzo dziękuję za wszystkie odpowiedzi. Mi zależy na kupnie nieruchomości komercyjnej i późniejszym wynajmie tej nieruchomości. Interesują mnie nieruchomości handlowo-usługowe. Kto mógłby pomóc mi w pośredniczeniu w zakupie takiej nieruchomości? I na co lepiej zwrócić uwagę na korzystną lokalizację czy jednak na metraż? Czy ktoś z Waszych znajomych próbował zainwestować w ten sposób?

Re: Komercyjna nieruchomość

Post: 20 sierpnia 2019, 15:24
autor: Szyman79
Inwestowanie w nieruchomości w tym momencie jest jednym z najbardziej popularnych sposobów na zarabianie. Jednak kupno mieszkania na wynajem to nie jedyna możliwość, ciekawą oraz dochodową opcją są condohotele i apartamenty wakacyjne.