Dzisiaj jest środa 21 kwietnia 2021, imieniny: Anzelma, Bartosza, Konrada WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (17600) SPORT FORUM FIRMY (5595) PRACA (55) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
15 / 6oC
Jutropogoda
7 / 3oC
Pojutrzepogoda
5 / 1oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Zostało ostatnie miejsce. Matuszak jedzie na kwali ... (0)Konin. Trwa budowa ścieżki pieszo-rowerowej na ul. ... (2)

chirurg dr Długosz- opinie

chirurg dr Długosz- opinie

Postautor: ona_1 » 31 lipca 2012, 22:09

proszę o opinię
ona_1

Re: chirurg dr Długosz- opinie

Postautor: Gość » 31 lipca 2012, 22:12

mojej mamie robił woreczek żółciowy i złego słowa nie mówi na niego
Gość

Postautor: Gość » 31 lipca 2012, 22:13

zrobił co swoje i łapówki nie chciał
Gość

Postautor: Gość » 31 lipca 2012, 22:27

MAJA MAMA TEZ MIAŁA KILKA ZABIEGÓW ROBIONYCH -USUWANIE ŻYLAKÓW
Nie słyszałam żeby narzekała .Kasy na przysłowiowe dziękuje nie dawała .
Ponoć miły i lubi pożartować -beż obrażania człowieka
Gość

Postautor: Gość » 31 lipca 2012, 22:34

no poczucie humoru ma specyficzne! Najpierw się zapytał mamy po operacji jak się czuje, bardzo cierpiała w pierwszych chwilach, zanim leki zaczęły działać , więc powiedziała, że bardzo boli, a on na to : 'no wie Pani, duży brzuch więc i ból będzie duży" Ale łapówki nie sugerował, na kopertę za "dziękuję' nie czekał, poza tym interesował się, w nocy po zabiegu kilkakrotnie przyszedł sprawdzić czy wszystko Ok- ogólna ocena raczej pozytywna

Z tego co się zorientowałem, to nie jest lubiany przez innych lekarzy, bo dało się to odczuć w trakcie obchodu, po komentarzach ze strony jego współpracowników, gdy nie było go w pracy wtedy!
Gość

Postautor: fofi » 5 sierpnia 2012, 18:17

łoooo Boże bo to jest dyrektor ;/ dlatego jest obgadywany;/
fofi

Postautor: Gość » 5 sierpnia 2012, 18:38

fofi pisze:łoooo Boże bo to jest dyrektor ;/ dlatego jest obgadywany;/

ale raczej pozytywnie, więc nie sądzę abyś maił powód do zgorszenia
Gość

Postautor: Gość » 5 sierpnia 2012, 20:28

według mnie oK, zrobił co do niego należało, po operacji kilka razy przyszedł sprawdzić, czy wszystko dobrze! Jak na konin i koniński szpital to nawet nieźle!
Gość

Postautor: Gość » 5 sierpnia 2012, 20:33

nie zauważyłem niczego negatywnego, zarówno ze strony pana Długosza, jak i lekarzy oraz pielęgniarek. Nikt nie chciał i nie wziął pieniędzy
Gość

Postautor: hbo » 4 września 2012, 21:41

z 10 lat temu zrobił mi operacje na przepuklinę(była wielka z mojej winy) do dziś nie mam problemu z tym-jestem wdzieczny
hbo

Postautor: Gość » 4 września 2012, 21:49

WEDŁUG MNIE TO DOBRY LEKARZ JEŚLI CHODZI O PODSTAWOWE ZABIEGI TYPU WORECZEK, PRZEPUKLINA, WYROSTEK
Gość

Postautor: EGE » 21 listopada 2020, 17:57

Jestem po badaniu u tego lekarza, badanie było dla mnie zaskakujące, do dziś jestem poruszona - uważam, że zostały naruszone pewne granice. Jeśli ktoś z Was ma podobne przeżycia, proszę o napisanie tutaj i możemy skontaktować się prywatnie.
EGE

Postautor: Gość » 21 listopada 2020, 19:00

No proszę,resztę można się domyśleć!!! Na takie ,coś,, nie można machnąć ręką! Pewno nie będzie Pani jedynym przypadkiem.
Gość

Postautor: Aga8765000 » 21 listopada 2020, 19:03

EGE pisze:Jestem po badaniu u tego lekarza, badanie było dla mnie zaskakujące, do dziś jestem poruszona - uważam, że zostały naruszone pewne granice. Jeśli ktoś z Was ma podobne przeżycia, proszę o napisanie tutaj i możemy skontaktować się prywatnie.

Pan Doktor ma swoje poczucie humoru nie raz słychać przez drzwi ha ha ha jest dosyć głośny słychać na poczekalni ale ogólnie sympatyczny lekarz złego słowa nie można powiedzieć
Aga8765000

Postautor: Gość » 21 listopada 2020, 21:02

Aga8765000 pisze:
EGE pisze:Jestem po badaniu u tego lekarza, badanie było dla mnie zaskakujące, do dziś jestem poruszona - uważam, że zostały naruszone pewne granice. Jeśli ktoś z Was ma podobne przeżycia, proszę o napisanie tutaj i możemy skontaktować się prywatnie.

Pan Doktor ma swoje poczucie humoru nie raz słychać przez drzwi ha ha ha jest dosyć głośny słychać na poczekalni ale ogólnie sympatyczny lekarz złego słowa nie można powiedzieć

Ale po co ty nie piszesz na temat,tylko chwalisz lekarza do OSOBY która była przecież u tego lekarza i wie czy jest głośny czy cichy itd itd itd !!!! Jakiś masz cel w tym? Czy głupa udajesz
Gość

Następna

Wróć do Konin