Dzisiaj jest czwartek 17 października 2019, imieniny: Małgorzaty, Ryszarda, Gabrieli WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (17990) SPORT FORUM FIRMY (5383) PRACA (43) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
13 / 12oC
Jutropogoda
15 / 14oC
Pojutrzepogoda
16 / 13oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Po miesiącu przerwy Medyk wraca do Konina, by podj ... (0)Konin. Dzieci z Przedszkola nr 11 uczyły się Kolej ... (0)

Przyciemnianie szyb

Samochody, motocykle, tuning, itd.

Przyciemnianie szyb

Postautor: Gość » 10 kwietnia 2011, 17:27

Witam czy ktos korzystal z naszych koninskich firm przyciemniajacych szyby. Interesuje mnie cena za 3 szyby do Fiata Bravy
Gość

Postautor: Gość » 10 kwietnia 2011, 20:13

a mnie do audi avanta .
Gość

Postautor: AO » 11 kwietnia 2011, 15:45

Na ul. Poznańskiej za salonem KIA, Cenę musisz pytać
AO

Postautor: Gość » 10 maja 2011, 15:11

ABA GLAS Przemysłowa 124 jestem zadowolony i z ceny i z jakosci
Gość

Postautor: Gość » 10 maja 2011, 21:48

jakie ceny przyciemnienia np w aba glass? i folia czy piecowe?

i wyrabial ktos w tej firmie nowa szybe np boczna? jakie ceny?
Gość

Postautor: Gość » 2 czerwca 2011, 02:03

ABBA GLASS TO BANDA OSZUSTOW I CWANIAKOW.OSZUKUJA KLIENTOW!! NIE POLECAM
Gość

Postautor: Silver » 2 czerwca 2011, 12:15

Anonymous pisze:ABBA GLASS TO BANDA OSZUSTOW I CWANIAKOW.OSZUKUJA KLIENTOW!! NIE POLECAM

Ale konkretnie, co zrobili nie tak? Bo na razie wygląda to na wpis konkurencji.
Silver

Postautor: Gość » 11 czerwca 2011, 21:41

Silver pisze:
Anonymous pisze:ABBA GLASS TO BANDA OSZUSTOW I CWANIAKOW.OSZUKUJA KLIENTOW!! NIE POLECAM

Ale konkretnie, co zrobili nie tak? Bo na razie wygląda to na wpis konkurencji.

macie racje !!!!!
kompletne ćwoki brudasy i smoluchy wygląd firmy i właściciela żenujący nie polecam!!!!!!!
Gość

Re: Przyciemnianie szyb

Postautor: aba-glass » 14 maja 2012, 11:45

Jestem pracownikiem ABA-GLASS. Jeśli komuś zrobiliśmy złą usługę to proszę o złożenie reklamajci . Bo takie opisanie firmy bez podstaw to opisanie własnej osoby .Napisz co robiłeś w jakim aucie i kiedy. Uważam , że w/w opis to robota kokurencji ,która chwyta się wszystkiego co haniebne. Pozdrawiam.
aba-glass

Postautor: gość » 26 maja 2012, 01:41

aba-glass pisze:Jestem pracownikiem ABA-GLASS. Jeśli komuś zrobiliśmy złą usługę to proszę o złożenie reklamajci . Bo takie opisanie firmy bez podstaw to opisanie własnej osoby .Napisz co robiłeś w jakim aucie i kiedy. Uważam , że w/w opis to robota kokurencji ,która chwyta się wszystkiego co haniebne. Pozdrawiam.

Trudno się składa reklamację jak nie daliście nawet paragonu!
gość

Postautor: Druetta5 » 23 sierpnia 2013, 14:32

Ja polecam bardzo dobrą firmę z Poznania. Trochę daleko, ale naprawdę warto. http://www.blackservice.pl/Kontakt/
Druetta5
Nowy

Postautor: Bartosz36 » 10 marca 2015, 10:57

Ja robiłem jakiś czas temu przyciemnianie szyb w http://www.ghostcar.pl/przyciemnianie-szyb.html i wyszło bardzo dobrze, nawet nie widać, że na szybach naklejona jest folia, nic się nie odkleja. Mówiąc krótko, było warto.
Bartosz36

Postautor: mateczek » 13 marca 2015, 22:03

Jakoś nie jestem przekonany co do tego akurat przyciemniania szyb - dla mnie to jest bardzo podpadające z tego powodu, że zawsze policja wtedy może nas zatrzymać i po prostu no nie wiem kazać zmienić te szyby bo powiedzą, że akurat jest za ciemno..
mateczek
Nowy

Postautor: japier... » 15 marca 2015, 03:29

mateczek pisze:Jakoś nie jestem przekonany co do tego akurat przyciemniania szyb - dla mnie to jest bardzo podpadające z tego powodu, że zawsze policja wtedy może nas zatrzymać i po prostu no nie wiem kazać zmienić te szyby bo powiedzą, że akurat jest za ciemno..

Dziecko wróć do szkoły...
Mi w W204 przyciemniali na ul.Przemysłowej za Konwartem i wszystko jest ok - szczerze polecam.
japier...

Postautor: movem » 18 marca 2015, 12:46

Możesz sobie zerknąć do sklepów internetowych tam zawsze jest taniej i jest większy wybór. Ja znam ten sklep: http://www.car-glass.pl/ możesz sobie zajrzeć i porównać ceny z innymi.
Na pewno szyby można przyciemnić tylko według przepisów więc zanim cokolwiek zamówisz poczytaj o tym.
movem

Następna

Wróć do Motoryzacja