Dzisiaj jest poniedziałek 2 sierpnia 2021, imieniny: Alfonsa, Kariny, Gustawa WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (15466) SPORT FORUM FIRMY (5612) PRACA (74) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
15 / 14oC
Jutropogoda
21 / 17oC
Pojutrzepogoda
21 / 16oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Próbowali powstrzymać Olimpię. Udało się tylko prz ... (0)Pamiątki z Powstania Warszawskiego w licheńskim mu ... (3)

Pomoc w wyborze sprzętu

Pomoc w wyborze sprzętu

Postautor: epickapomoc » 3 grudnia 2014, 10:43

Witam,
Jeśli nosisz się z zakupem nowego telefonu ale jednocześnie nie masz czasu na przeglądnie dziesiątek ofert oraz doszukiwania się wad i zalet poszczególnych modeli, lub po prostu się na tym nie znasz i nie wiesz co jest czym, to napisz do mnie, chętnie pomogę zawęzić pole poszukiwań. Mogę też pomóc podjąć decyzję wyboru między konkretnymi modelami, lub opowiedzieć o nich na podstawie własnego doświadczenia i informacji z sieci (np. o typowych przypadłościach, których nie da się dostrzec w modelach przy oglądaniu w sklepie).

epickapomoc@gmail.com
epickapomoc

Re: Pomoc w wyborze sprzętu

Postautor: durti » 9 marca 2015, 12:07

Nie wygłupiaj się. To jedna wielka ściema. Wejdź sobie na jakiś serwis aukcyjny i zobacz, ile osób chce to sprzedać.
durti
Początkujący

Postautor: bastile » 1 kwietnia 2015, 12:49

Ja też uważam, że na takie dolegliwości to mogą pomóc tylko leki albo masaże
bastile
Nowy

Postautor: Kabanos » 30 stycznia 2017, 17:40

Jeśli chcę kupić telefon to zaglądam na stronę http://www.zmianaobudowy.pl
Tam dowiem się jak wymienić dany model, jaki model jest ciekawy itd. Wiele pożytecznych rzeczy. Kupiłam już niejeden model z tą stroną i chętnie kupię kolejny jeśli zajdzie taka potrzeba!
Kabanos

Postautor: Szymon5 » 9 lutego 2017, 14:31

Każdy potrzeby i wymagania co do telefonu ma inne, niech lepiej sam dopasuje telefon do siebie bo potem będzie mógł mieć pretensje tylko do siebie.
Szymon5

Postautor: lolek12 » 10 lutego 2017, 13:22

Pierwsze co w takich sytuacjach to zaglądam na allegro a potem na telepolis.
lolek12

Postautor: natalia-soloviova » 20 kwietnia 2018, 23:55

Wybierając telefon, należy określić, które funkcje oprócz połączeń będą nadal wykonywane. Wybierając smartfon, należy zwrócić uwagę na procesor i rodzaj ekranu. To, jak on będzie działał, zależy od nich. Zaczynając od nich, tylko wtedy możesz wybrać oprogramowanie, sprzęt do smartfona i obsługiwane funkcje. Jednak specjaliści https://pl.personalmoneyservice.com/ zauważają, że wskaźniki te zmieniają się codziennie, ulepszane są nowe modele. Dlatego przed zakupem należy skonsultować się ze sprzedawcą. To jest najlepszy doradca przy wyborze telefonu, jeśli chcesz wybrać najlepszy. Nie krępuj się skontaktować z doradcami i podpytać wszystko, co Ciebie ciekawi.
natalia-soloviova
Nowy

Wróć do Elektronika