Dzisiaj jest poniedziałek 10 maja 2021, imieniny: Antoniego, Antonina, Izydora WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (17254) SPORT FORUM FIRMY (5596) PRACA (70) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
17 / 14oC
Jutropogoda
22 / 15oC
Pojutrzepogoda
21 / 11oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Finderowa piątka w Wąsoszach. Biegali dla Osady Ja ... (1)Konińska biblioteka z wyremontowaną czytelnią i sa ... (3)

kto lubi disco polo ?

Re: kto lubi disco polo ?

Postautor: lawendowaolcha » 27 grudnia 2014, 15:50

Nie przepadam zbytnio za tym rodzajem muzyki.
lawendowaolcha
Nowy

Postautor: ReSixta84 » 8 stycznia 2015, 16:33

Disco kasety, lepsze od kobiety:)
Nowy

Postautor: eremeciak » 11 marca 2015, 21:17

Disco kasety lepsze od kobiety X DD haha zapamiętam to : ) muszę to kiedyś powiedzieć jakiejś dziewczynie, żeby jej tak dogadać w sposób bardzo sprytny ; ) bardzo lubię słuchać disco polo bo przy tej muzyce się zdecydowanie najlepiej tańczy i po prostu można się rozerwać.
eremeciak
Nowy

Postautor: bernada55 » 22 marca 2015, 22:29

Ja lubię disco polo bo przy tym mi się akurat najlepiej tańczy na jakiś takich wiejskich potańcówach - chodzi mi nawet o jakieś większe miasta w Polsce gdzie już teraz ludzie przyjeżdżają z wiosek i po prostu tutaj akurat oni robią taką typową wiochę na tym parkiecie...Od razu jak wchodzą to kupują pełno browarów a później nikt nie tańczy..
bernada55
Nowy

Postautor: bujaka » 25 marca 2015, 17:48

Lubie lubię disco polo bo akurat przy tym się najlepiej bawię na jakiejś takiej wiejskiej potańcówce czy też nawet na jakiś dożynkach hihi Jeśli chodzi o mnie to po prostu też bardzo mi się podoba coś takiego jak właśnie muzyka taka romantyczna disco polo bo mogę to powielać i śpiewać mojej dziewczynie
bujaka
Nowy

Postautor: tomekbrododod » 26 marca 2015, 13:57

Super muzyka w której można się zakochać ze względu na takie bardzo dobre teksty. Mi się ona bardzo podoba z tego powodu jak jest taka jakaś impreza to po prostu bez znajomości tekstu od razu mogę to sobie śpiewać z tego powodu, że właśnie tekst jest zawsze bardzo taki prosty i także taki melodyjny hehe
tomekbrododod
Nowy

Postautor: fitnesstomojezycie » 27 marca 2015, 16:42

Ja też średnio przepadam, ale na weselu fajnie jest się do tego pobawić:)
fitnesstomojezycie
Nowy

Postautor: paltyrkot » 27 kwietnia 2015, 19:57

Lubię taką muzykę ale tylko na dożynkach czy imprezie w jakiejś remizie jeśli dziewczyny są takie typowo z wioski. Z nimi do takiego gatunku muzyki można się bardzo dobrze poruszać. One rozumieją o co chyba chodzi w tym sporcie na S. Jeśli miałbym jednak u siebie w samochodzie słuchać taką muzykę cały czas to bym nie chciał.
paltyrkot
Nowy

Postautor: sabriela » 1 maja 2015, 19:12

paltyrkot pisze:Lubię taką muzykę ale tylko na dożynkach czy imprezie w jakiejś remizie jeśli dziewczyny są takie typowo z wioski.

W tej chwili disco polo jest równie popularne w mieście, co na wsi, a może nawet popularniejsze.
sabriela
Nowy

Postautor: indaya » 2 maja 2015, 13:12

fitnesstomojezycie pisze:Ja też średnio przepadam, ale na weselu fajnie jest się do tego pobawić:)

Czyli tolerujesz jedynie po alkoholu? :p
indaya
Nowy

Postautor: Ludwika82 » 22 maja 2015, 15:39

Disco-Polo można nie lubić, ale to już nie muzyka, to stan faktyczny! Nigdy się jej nie pozbędziemy z naszych przyzwyczajeń i można psioczyć i marudzić, ale nóżka zawsze będzie tupać w rytm.
Ludwika82
Nowy

Postautor: jahgorty » 22 maja 2015, 22:25

nie lubię i nic nie mogę na to poradzić, a próbowałem się do tego przekonać, naprawdę :) czasami na weselach jest właśnie oprawa muzyczna w stylu disco polo i powiem, że to nawet wychodzi i ludzie się świetnie przy tych wszystkich discopolowych standardach granych na weselu bawią, ale ja jakoś nie daje rady, lubię dobry pop, rock, też muzykę klasyczną, do disco polo nie mogę się przekonać
jahgorty
Nowy

Postautor: Aniutek25 » 21 czerwca 2015, 00:12

Oczywiście - większość osób odpowie, że nie lubi. Otóż na przykład ja też tak mogę z ręką na sercu odpowiedzieć, bo nigdy go nie słucham w domu... ale np. na weselu, i to bez procentów jeszcze - przy tym człowiek o dziwo najlepiej bawi. I to jest odczucie naprawdę wielu, wielu. Przy czym disco polo też z tego co słucham jest na różnym poziomie, nie można wszystkich zespołów i wykonawców wrzucać do jednego worka - odnośnie techniki i jakości.
Aniutek25
Nowy

Postautor: MrVIP » 21 czerwca 2015, 15:18

Ja jak wypiję, to mógłbym tańczyć nawet przy dźwięku pracującej betoniarki, więc to żaden argument, że na weselu wypijesz trochę i tańczysz przy disco polo, którego nie lubisz.
MrVIP
Początkujący

Postautor: Ismena979 » 27 lipca 2015, 19:51

Ja może niekoniecznie lubię słuchać disco polo ale chętnie się przy niej bawię :) Najlepsze są te starsze hity i król disco polo - Zenek Martyniuk i zespół Akcent. Dla mnie to jest mistrz, najlepsze imprezy tylko z jego muzyką!;)
Ismena979
Nowy

PoprzedniaNastępna

Wróć do Muzyka popularna