Dzisiaj jest niedziela 17 listopada 2019, imieniny: Grzegorza, Salomei, Elżbiety WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (19664) SPORT FORUM FIRMY (5414) PRACA (42) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
10 / 9oC
Jutropogoda
11 / 9oC
Pojutrzepogoda
9 / 7oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

PILNE:
Polecamy:

Jakie książki mozecie polecić?

Re: Jakie książki mozecie polecić?

Postautor: MisiaLe » 22 marca 2015, 19:25

Ja mogę polecić książkę Adama Amblera "Seksturysta" mówi się że to 50 twarzy Greya po polsku coś w tym jest. Książka jest skandaliczna, ale ma wciągającą fabułę. Bardzo podobały mi się liczne wątki erotyczne.
MisiaLe
Średniozaawansowany

Postautor: pompaeveryday » 30 marca 2015, 12:16

Jeżeli ktoś lubi czytać horrory oraz thrillery to zachęcam do sięgnięcia po książki, których autorem jest Dean Ray Koontz, jak np. Dar widzenia, Kilka godzin przed świtem albo Ostatnie drzwi przed niebem. Oczywiście Koontz ma na swoim koncie o wiele więcej tytułów.
pompaeveryday
Nowy

Postautor: katarzynka86 » 1 kwietnia 2015, 13:42

Jak ktoś lubi kryminały to ja śmiało mogę polecić te Nelle NEuhaus i Heninga Mankella. Dla mnie świetne książki. za przereklamowaną uważam naomiast Camillę Lackberg.
katarzynka86
Nowy

Postautor: bynoed » 7 kwietnia 2015, 15:01

Jeśli coś polecić to po prostu takie książki jak chociażby no nie wiem biograficzne o najlepszych sportowcach jak po prostu Leo Messi czy też najlepszy bramkach polski jak Jerzy Dudek. Bardzo dobrze się to czyta i właśnie dzięki tym książkom można po prostu jakoś się samemu zmotywować.
bynoed
Nowy

Postautor: zbyszkion » 9 kwietnia 2015, 11:26

Fajne są te biografie o sportowcach i faktycznie dobrze, że o niej napisałeś ; ) bo ja tylko takie biografie sobie przeczytałem jedynie Ibrahimowica i jeszcze tylko po prostu coś takiego jak właśnie no wiesz autobiografię Jerzego Dudka ona się chyba coś nazywała jak z 3-0 do przerwy wyrównać i wygrać heeeh
zbyszkion
Nowy

Postautor: gamethe » 16 kwietnia 2015, 15:36

No same biografie tutaj lecą i je polecacie ... Ja to polecam książkę bardziej dla facetów i to jest zdecydowanie coś takiego jak po prostu no wiecie Ojciec Chrzestny..Bardzo dobrze się to czyta bo jest napisana ta książka w takim po prostu przejrzystym i ciekawym języku i jakoś zdecydowanie dla każdego ona jest super.
gamethe
Nowy

Postautor: agaa2015 » 4 maja 2015, 22:56

Ja uważam że każdy ma jakiś swój ulubiony gatunek literacki z którego niemal wszystkie książki się podobają - dla mnie takim gatunkiem jest beletrystyka i ogólnie książki dla kobiet, literatura kobieca, ale nie pogardzę też kryminałem i tu ostatnio czytałam Kasację.
agaa2015
Nowy

Postautor: olaa8 » 6 maja 2015, 17:12

Ja polecam powieści sensacyjne, kryminały ewentualnie beletrystykę albo powieści dla kobiet. Coraz częściej wydawane są kryminały i prawdę mówiąc są one coraz lepsze. Ostatnio zaczytywałam się w Kasacji bardzo mi się spodobała.Dobrą biografią też nie pogardzę.
olaa8
Nowy

Postautor: Afrodytkaa » 26 czerwca 2015, 13:21

Cudowna jest fantastyka :) Dla mnie najlepszy gatunek literacki :)
Teraz czekam na komiks Ricka Riordana Morze Potworów - zapowiada się rewelacyjna - w sumie Riordan jest moim ulubionym autorem :D Wakacje zapowiadają się cudownie - potworowo :D
Afrodytkaa

Postautor: Giercu » 29 czerwca 2015, 11:20

Mniej znana powieść Mistrza:-) Stephen King. Chudszy. Billy Halleck nie ma specjalnych powodów do narzekania. Jako wzięty adwokat z każdą sprawą zarabia coraz więcej. Sprawdza się jako mąż i ojciec. Ma wygodny dom i kochającą rodzinę. Jedyne, co go naprawdę trapi, to poważna nadwaga grożąca zawałem serca. Pewnego dnia, wracając z wystawnej kolacji, potrąca samochodem i zabija starą Cygankę. Sprawia trafia na wokandę. Uniewinniający wyrok nie satysfakcjonuje ojca ofiary, który rzuca na niego klątwę. Od tej chwili Billy chudnie w zastraszającym tempie. Procesu utraty wagi nie da się zatrzymać. Równie okropny los spotyka sędziego i szefa policji. To dzięki nim Billy uniknął odpowiedzialności...
Giercu
Nowy

Postautor: Mekik » 22 lipca 2015, 08:03

Mila Rudnik. Miłość przychodzi z deszczem.
Marek i Marcin, jak to bliźniacy, byli nierozłączni. Do czasu. Marek rzuca pracę i wyjeżdża bez słowa. Drugi z braci milczy. Po kilku miesiącach Marek decyduje się wrócić. Przyjeżdża z Anią, dziewczyną, którą uważa za tę jedną jedyną, wymarzoną. Jest przerażony, gdy odkrywa, że jego bratowa jest w ciąży. Nim zdąży podjąć decyzję, co zrobić, ginie w wypadku.
Kilka lat po tym tragicznym wydarzeniu ****** wraca do Poznania i spotyka drugiego z braci. Tylko czy na pewno?
Mekik
Nowy

Postautor: Handzolki » 22 lipca 2015, 08:46

Mary Higgins Clark, Alafair S. Burke. Morderstwo Kopciuszka.
Przez pogrążony w ciemności Laurel Canyon Park biegnie przerażona dziewczyna. W panicznej ucieczce przed mordercą gubi pantofelek...
Dwadzieścia lat po tragicznej śmierci Susan Dempsey, pięknej i utalentowanej studentki UCLA, Laurie Moran ze swoją ekipą bierze na warsztat przypadek jej morderstwa w kolejnym odcinku programu W cieniu podejrzenia. Do udziału zaprasza osoby, które mogą przyczynić się do wyjaśnienia zagadki. Ktoś jednak za wszelką cenę próbuje nie dopuścić do realizacji programu...
Handzolki
Nowy

Postautor: talindapinda » 22 lipca 2015, 17:18

Witam, ja polecam książki P. Coelho, to super autor, znam jego wszytkie książki i czytam drugi raz. Polecam Walkirie ale dla ludzi o mocnych nerwach.
talindapinda
Nowy

Postautor: fejri » 5 sierpnia 2015, 16:16

Courtney Miller Santo - Sekret Drzewa Oliwnego
W starej posiadłości Hill House w dolinie Sacramento mieszka pięć pokoleń kobiet rodziny Kellerów. Jednak życie we wspólnym domu otoczonym pięknym gajem oliwnym nie jest sielanką. Annę, Bets, Callie, Deb i Erin łączą więzy krwi, ale różnią charaktery, doświadczenia, ludzie, których spotkały na swojej drodze oraz tajemnice, które starają się ukryć przed sobą nawzajem. Kiedy w ich życiu pojawia się dr Hashmi, genetyk badający źródła długowieczności rodziny, kobiety boją się, że odkryje nie tylko sekret ich życiodajnych drzew oliwnych, ale także wtargnie w ich pilnie strzeżony świat kobiet.
fejri
Nowy

Postautor: MaryJane12 » 6 sierpnia 2015, 16:15

Hejka ogółem to polecam wszystkie książki fantastyczne, to super sprawa, nierealny świat, z dala od szarości, uwielbiam książki P. Coelho.
MaryJane12
Nowy

PoprzedniaNastępna

Wróć do Książki i komiksy