Dzisiaj jest wtorek 15 października 2019, imieniny: Jadwigi, Teresy, Zoriana WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (18074) SPORT FORUM FIRMY (5380) PRACA (39) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
16 / 15oC
Jutropogoda
16 / 12oC
Pojutrzepogoda
15 / 13oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Wypadek lotniczy w miejscowości Kobylata. Na miejs ... (2)Puchar Polski. SPS Konspol powalczy o wejście na p ... (0)

Jakie książki mozecie polecić?

Re: Jakie książki mozecie polecić?

Postautor: mietekZ » 23 listopada 2015, 14:09

jak lubisz akcję to polecam pisarza, którego niedawno odkryłem - Elmore Leonard autor takich powieści jak Dorwać małego, blichtr, stick niestety w polsce pojawiło się tylko 8 przetłumaczonych powieści (napisał kolo 40) jest też sporo filmowych adaptacji
mietekZ
Nowy

Postautor: PeterM » 15 grudnia 2015, 08:57

A ja nie mogę żyć bez fantasy - świat magiczny to jest to :D Teraz jestem pod mega wrażeniem ostatniej przeczytanej książki "Greccy herosi według Percy'ego Jacksona" - nie no książka wymiata - zdecydowanie polecam :)
PeterM

Postautor: Tartinka » 28 grudnia 2015, 14:06

Czytałam Historyka i bardzo mi się podobał, jeśli lubisz wampirze klimaty to polecam:
Dracula B. Stoker
Hotel Transylvania - Yarbro Chelsea Quinn (nie ma nic wspólnego z tą bajką, jest mrocznie i krwiście :D)
Ósemka - Katherine Neville też może Ci się spodobać, zbudowana na podobnej zasadzie co Historyk, ale zupełnie o czymś innym traktuje :D
Tartinka
Nowy

Postautor: garyy » 30 grudnia 2015, 18:46

-Dziewczyna z pociągu Paula Hawkins
-Rozkaz zagłady James Dashner
-Gra o tron George R.R. Martin
Dzisiaj jeszcze kupiłem w matrasie Miasto szkła Cassandra Clare , już trochę przeczytałem, książka naprawde dobra ;)
garyy

Postautor: Ula1958a » 9 stycznia 2016, 12:12

Książka Dziennik o-błędnik mówiąca o ważnych i mniej ważnych dylematach życiowych kobiet. napisana z dużą doza humoru. Niby dla kobiet, ale panom by tez nie zaszkodziło gdy by przeczytali. Szczerze polecam.
Ula1958a

Postautor: Betky » 23 lutego 2016, 08:10

Na szczęście marzec już tuz tuż, bo nie mogę doczekać się zbioru wszystkich opowiadań Ricka Riordana, podobno taka wersja tylko w Polsce :D Jak dla mnie Percy Jackson jest na pierwszym miejscu :D
Betky

Postautor: wroblo13 » 9 marca 2016, 22:54

Wszystko zależy jaki gatunek Cię kręci.. Niestety też szukam czegoś nowego, bo jako typowy spóźnialski czytelnik dopiero skończyłam serie Igrzysk Śmierci, w momencie gdzie wszyscy których znam znają już sagę na pamięć ;)
wroblo13
Nowy

Poprzednia

Wróć do Książki i komiksy