Dzisiaj jest sobota 19 października 2019, imieniny: Piotra, Pawła, Ziemowita WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (18187) SPORT FORUM FIRMY (5384) PRACA (46) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
16 / 12oC
Jutropogoda
17 / 14oC
Pojutrzepogoda
18 / 14oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Wypadek w Brzeźnie. Pracownik utknął na wysokości ... (0)Piłkarska kolejka: Czy Górnik w końcu wygra na wła ... (0)

Wilki w lasach koło Zlotej Góry

Re: Wilki w lasach koło Zlotej Góry

Postautor: Gość » 14 października 2016, 22:54

mekopep pisze:Film i nich nikt mi nie wmawia że to były HUSKY http://www.tvn24.pl/poznan,43/wilki-uch ... 82653.html

A ty nam nie wmawiaj, że to było koło Złotej Góry.
Gość

Postautor: Gość » 14 października 2016, 23:01

[quote="mekopep"]Film i nich nikt mi nie wmawia że to były HUSKY http://www.tvn24.pl/poznan,43/wilki-uch ... 82653.html[/quote]
Fakt. To wilki. Tylko że ta kamera jest gdzieś za Ostrowem Wlkp. a co mają lasy do tego koło Złotej Góry. Mieszkam w Potażnikach i od 100 lat tu nikt nie widział wilków.
Gość

Postautor: DF458953 » 23 listopada 2016, 08:45

mekopep pisze:I co niedowiarki, zarejestrowane na kamerze w nadleśnictwie pomiędzy Kaliszem a Ostrowem Wlkp. Sprawdźcie sobie na TVN 24 jest film. Pozdrawiam

Kalisz, Ostrów? To chyba nie jest koło Złotej Góry XD "niedowiarki" :D
DF458953

Postautor: kubaaaaa » 13 stycznia 2017, 09:36

widzialem wczoraj wilka w lasach okolice szczepidlo/krzymow, na poczatku tez myslalem ze to husky ale info potwierdzone to wilk!!! byl dosc spokojny
kubaaaaa

Postautor: Gość » 13 stycznia 2017, 15:47

u mnie za ścianą tez wyje wilczyca, zawsze jak mąż wyjeżdża w delegacje, może jest wściekła?
Gość

Postautor: liskula » 14 stycznia 2017, 21:47

ponoć zjadły leśniczego
liskula

Postautor: abel » 10 czerwca 2017, 14:00

Wszędzie ich coraz więcej, bo zwirzyny leśnej też dużo. Za pare lat to bedzie problem.
abel
Nowy

Postautor: Gość » 10 czerwca 2017, 18:46

abel pisze:Wszędzie ich coraz więcej, bo zwirzyny leśnej też dużo. Za pare lat to bedzie problem.

Eee... Tych wilków musi być dużo więcej niż tej zwierzyny - bo ludziska tylko mówią o wilkach, ale sarny czy dzika to nikt nie widział...
Gość

Postautor: lupus » 26 sierpnia 2018, 08:48

Gość pisze:
mekopep pisze:Film i nich nikt mi nie wmawia że to były HUSKY http://www.tvn24.pl/poznan,43/wilki-uchwycila-kamera-fotopulapki,682653.html

Fakt. To wilki. Tylko że ta kamera jest gdzieś za Ostrowem Wlkp. a co mają lasy do tego koło Złotej Góry. Mieszkam w Potażnikach i od 100 lat tu nikt nie widział wilków.

jak mozesz cokolwiek zauwazyc jak widze ze chodzisz nawalony od rana do wiczora , nie chlaj tej niebieskiej to nie bedziesz smierdzial i nie beda wszystkie istoty zywe lacznie z twoja stara przed toba uciekaly, jestem twoim sasiadem skunksie przebrzydly i smrod od ciebie czuc az na moim podworku..
lupus

Postautor: Gość » 26 sierpnia 2018, 19:49

lupus pisze:
Gość pisze:
mekopep pisze:Film i nich nikt mi nie wmawia że to były HUSKY http://www.tvn24.pl/poznan,43/wilki-uchwycila-kamera-fotopulapki,682653.html

jak mozesz cokolwiek zauwazyc jak widze ze chodzisz nawalony od rana do wiczora , nie chlaj tej niebieskiej to nie bedziesz smierdzial i nie beda wszystkie istoty zywe lacznie z twoja stara przed toba uciekaly, jestem twoim sasiadem skunksie przebrzydly i smrod od ciebie czuc az na moim podworku..

Odpierdo0l się mojego talerza i moich butelek. Jak ci śmierdzi, to zacznij od siebie, umyj się przynajmniej raz w sezonie.

Może jak się podmyjesz to przestanie cuchnąć? Spróbuj! Zrób eksperyment.
Gość

Postautor: Gość » 24 marca 2019, 23:49

Fajfusek pisze:Tak. Wilki mają swój korytarz migracyjny w okolicach Złotej Góry. Informacja potwierdzona, także u myśliwych. Nie żaden husky. Problem jest taki że co z tego? Uwaga? Uwaga co? Zjedzą cię? Pogryzą?
Rozpowszechniasz bajki na temat tych lękliwych skrytych zwierząt. Są piękne i totalnie niegroźne dla ludzi. Bardziej bym bał się powstania watahy mieszanej wilczo - psiej. A jest ku temu powód, patrząc na psy puszczane przez okolicznych *** luzem.
Ktoś kto chodzi po lasach w okolicach Konina wie doskonale o czym mówię. Ktoś kto siedzi na kanapie ma takie rozeznanie że straszy ludzi wilkiem. Pewnie tego wilka byś nie zauważył choćbyś się o niego potknął :P

gdybyś kiedyś złapał wilka to wiedziałbyś dlaczego starzy ludzie ostrzegają
Gość

Postautor: Gosc34213r » 27 marca 2019, 18:33

I czerwonego kapturka tam widziano. Zamiast koszyczka miał gumki i cennik. I alfons w golfie III
Gosc34213r

Postautor: Lenawood » 19 kwietnia 2019, 12:23

Czy nadal tam są?
Lenawood
Nowy

Postautor: rzes89 » 25 kwietnia 2019, 05:45

Gość pisze:Film i nich nikt mi nie wmawia że to były HUSKY http://www.tvn24.pl/poznan,43/wilki-uchwycila-kamera-fotopulapki,682653.html

Obrazek Fakt. To wilki. Tylko że ta kamera jest gdzieś za Ostrowem Wlkp. a co mają lasy do tego koło Złotej Góry. Mieszkam w Potażnikach i od 100 lat tu nikt nie widział wilków.
Odpierdo0l się mojego talerza i moich butelek. Jak ci śmierdzi, to zacznij od siebie, umyj się przynajmniej raz w sezonie.

Może jak się podmyjesz to przestanie cuchnąć? Spróbuj! Zrób eksperyment.[/quote]
rzes89

Postautor: grzech-walerian » 27 lipca 2019, 20:17

Bardziej się boję wiadomości:"Ludzie w lasach".
grzech-walerian
Nowy

Poprzednia

Wróć do Ogólna dyskusja