Dzisiaj jest poniedziałek 22 października 2018, imieniny: Halki, Kordiana, Kordelii WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (21114) SPORT FORUM FIRMY (5244) PRACA (66) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
6 / 6oC
Jutropogoda
8 / 10oC
Pojutrzepogoda
9 / 5oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Rywale uciekają, Start Konin buksuje. ,,Jest lekka ... (9)Zamiast pogrzebu - wesele. Górnik przetrwał, by w ...

ZAK CZY COSINUS????

Re: ZAK CZY COSINUS????

Postautor: miroo456 » 21 września 2017, 18:16

Według mnie jak najbardziej bym brał COSINUS !
miroo456
Nowy

Postautor: iwnekk » 23 września 2017, 13:35

Według mnie ZAK duzo lepszy. Ale co człowiek to opinia !
iwnekk
Nowy

Postautor: hanto » 3 października 2017, 07:19

Jeśli robić szkołę to taką, która da konkretne kwalifikacje.
Nie spodziewajcie się, że od razu będzie cudownie. Wejście w zawód wymaga czasu, ale realnie - w ciągu kilku miesięcy możecie się stać całkowicie innymi ludźmi. Pracuję jako kosmetyczka od dawna, pracy mam aż nadto.
hanto

Postautor: rjonka12 » 7 października 2017, 10:04

również polecam Żaka :)
rjonka12
Nowy

Postautor: astoch » 10 października 2017, 16:44

Według mnie COSINUS mega lepszą opcją !!
astoch
Nowy

Postautor: pomaron » 12 października 2017, 07:31

Beauty lux potwierdzam.
Szkolenie zawodowe, wymagające, zaawansowane, ale przynajmniej w jego czasu nauczycie się zawodu.
Żeby zostać kosmetyczką, trzeba się naprawdę mocno napracować.
Doskonalenie umiejętności ma kluczową rolę, ale tak właśnie zrealizujecie cele.
pomaron

Postautor: mreko » 30 października 2017, 08:25

Potwierdzam raz jeszcze Beauty lux. To nie będzie czas stracony, lecz dokładnie przeciwnie - czas konkretnie wykorzystany.
Działam w tym zawodzie od wielu lat, wiem co ma znaczenie.
O ile tylko podejdziecie jak należy, to doskonale sobie poradzicie jako kosmetyczki.
Zatem - rozwój!
mreko

Postautor: Konius » 16 grudnia 2017, 17:07

Moim zdaniem żak - korzystałam z cosinusa na początku i wytrzymałam tam pół roku - szkoda że tak długo. Jak dla mnie to była taka przechowalnia dla ludzi - nic ciekawego się nie dowiedziałam, czego nie wie każda kobieta. Jak porównasz z żakiem ofertę: https://zak.edu.pl/oferta-edukacyjna/szkoly-policealne/technik-uslug-kosmetycznych - to pewnie, na papierze może się za dużo nie różni. Doczytaj jednak u nich co zakłada program i mi się bardzo bardzo podobało to jak było prowadzone. Oczywiście, wszystko zależy od miasta, ja akurat byłam w Poznaniu, więc też na pewno zależy od tego jak kto się sumiennie (lub nie przykłada) ale ja bym stawiała na żaka - szczególnie przy kosmetyce o którą pytasz.
Konius
Nowy

Postautor: mestak » 16 lutego 2018, 11:58

Jeśli chcesz się uczyć konkretnego zagadnienia, to idziesz tam, gdzie ma to faktycznie sens, gdzie się w tym specjalizują.
Co do kosmetyki - to zgadzam się, beauty lux, szkolenie zawodowe. Nie ma się co oszukiwać - darmowe szkoły mają wam dać papierek, a nie umiejętności. Teraz pytanie - czy po ten papierek właśnie idziecie? Ode mnie wymagano zawsze konkretnych umiejętności, a papierek miał naprawdę mizerne znaczenie.
mestak

Postautor: patrycja017 » 27 kwietnia 2018, 12:35

Właśnie Żak jst lepszy! Byłam w innej szkole, ale nie byłam zadowolona i przeniosłam się do żaka na kierunek technik usług kosmetycznych. Już kończę i jestem mega zadowolona :) Ten kierunek w żaku jest darmowy, co uważam za duży atut :)
patrycja017

Postautor: Elwirafff » 1 września 2018, 02:06

NIe zgodze sie ze Cosinus jest jakas przechwalnią jak ktos napisał, może kiedys ale teraz szkoła na poziomie. Ludzie nie przychodza tu żeby dostac papierek ale żeby podnieść kwalifikacje. Mam sporo znajomych co tą szkołę skończyło albo policealnie albo robili kursy o i ile kursy sa płatne to sie rozumie, ze przychdzą się doszkolic to darmowa szkoła policealna nie jest tylk odla papierka. Trzeba sie uczyc jak sie chce zdać i skończyć szkołe, trzeba mieć jakąs wiedzę, nauczyciele wymagają, to nie wakacje. Skońćzyłam kierunek Technik usług kosmetycznych. Dostałąm prace i szczerze- było 6 kandydatek na to miejsce z róznych szkol a ja wygrałam. Gdyby Cosinus tak zle uczył to chyba by inne dostały prace a nie ja, prawda? Dla mnie Cosinus to najlepsza szkoła z tych co piszecie
Elwirafff

Postautor: penelopppa » 3 października 2018, 22:57

Cosinus jasne że nie jest ! Moja kuzynka szła tam po studiach bo chciala podnieść kwalifikacje, a nie dla papierka i nie była jedyna w Cosinusie z wyższym wykształceniem co sie tam uczyła
penelopppa

Poprzednia

Wróć do Czat - kawiarenka