Dzisiaj jest wtorek 22 września 2020, imieniny: Maurycego, Tomasza, Joachima WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (17843) SPORT FORUM FIRMY (5536) PRACA (63) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
16 / 17oC
Jutropogoda
23 / 17oC
Pojutrzepogoda
23 / 16oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Mistrzostwa Okręgu na Jeziorze Pątnowskim. 60 lat ... (0)Strażacy uratowali kota uwięzionego w przewodzie w ... (8)

Jak odzyskać zdjęcia z Samsunga

Jak odzyskać zdjęcia z Samsunga

Postautor: Gość » 20 maja 2018, 21:21

Zgrałem zdjęcia na twardy dysk do kompa. Twardy dysk się popsuł i nie dało się danych odzyskać. Czytałem że można jakoś zdjęcia odzyskać z telefonu. Uzywałem różnych aplikacji ale zdjęć (pewnie) nadpisanych sprzed roku nie mogę odzyskać.
Gość

Biura Serwisowane

Postautor: Natalia45678 » 4 czerwca 2020, 13:17

Wynajem biura serwisowanego w centrum Warszawy, w dogodnej cenie i na atrakcyjnych warunkach www.optioffice.pl Zapraszamy do kontaktu wszystkich, którzy szukają idealnych warunków do pracy i rozwoju. Wynajmujemy biura serwisowane już wyposażone w meble i sprzęt biurowy, a także posiadające klimatyzację i Interne. Zapewniamy pomoc wykwalifikowanego personelu recepcji, dbamy o korespondencję i na zyczenie organizujemy pomoc prawną lub księgową. Nasze biura serwisowane znajdują się w centrum Warszawy i wiąże się z tym prestiżowy adres, którym firma może sie posłużyć przy rejestracji w urzędach, w korespondencji i w marketingu. W ramach biura serwisowanego www.optioffice.pl dostępne są również sale konferencyjne, w pełni wyposażona kuchnia i pokój relaksacyjny. Przed budynkiem jest parking i stojaki na rowery
Natalia45678

Wróć do Inne