Dzisiaj jest niedziela 7 marca 2021, imieniny: Pawła, Tomasza, Felicyty WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (18092) SPORT FORUM FIRMY (5587) PRACA (59) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
-1 / -2oC
Jutropogoda
2 / -3oC
Pojutrzepogoda
1 / -3oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Głośny okrzyk po końcowym gwizdku, Górnik wreszcie ... (2)Pierwszy gol Tamburro, Szymczak bohaterką. GKS – M ... (0)

Iqman

Re: Iqman

Postautor: MirosławE » 14 grudnia 2018, 01:30

ja długo się zastanawiałem czy warto zastosować tego rodzaju tabletki jak IQman. Ale w końcu się przekonałem i dzisiaj tylko żałuje, ze tak długo zwlekałem z zakupem,
MirosławE

Postautor: młody » 21 grudnia 2018, 19:42

Witam. Gdzie w Koninie można kupić IQMAN??.
młody

Postautor: Gość » 11 stycznia 2019, 21:34

Moim zdaniem IQman to jeden z najlepszych środków poprawiających potencję jakie można legalnie kupić... Do tego cąłkowicie na naturalnych składnikach, co dla mnie było ważne
Gość

Postautor: młody » 15 stycznia 2019, 20:43

Witam. Gdzie w Konie można kupić IQMAN??
młody

Postautor: Gość » 27 stycznia 2019, 21:24

U mnie też efekt jeżeli chodzi o erekcję po zastosowaniu IQman rewelacyjny, znów mogę cieszyć się seksem.A już myślałem,że pod tym względem pozostały mi tylko wspomnienia
Gość

Postautor: Gość » 24 lutego 2019, 19:27

Ja akurat uważam, ze najlepszym sposobem na tego rodzaju problem jest właśnie zastosowanie iqman. W każdym razie ja te tabletki brałem 3 miesiące i jestem bardzo zadowolony z efektu
Gość

Postautor: Gość » 28 lutego 2019, 12:00

Moim zdaniem, patrząc na to jakie miałem pod tym względem problemy, a jak dobrze jest teraz, to nie ma obecnie na rynku lepszego środka jak IQMan.
Gość

Postautor: Gość » 13 marca 2019, 10:42

Mi też od jakiegoś czasu pomagają tabletki IQMAN. Spośród wielu, które zażywałem do niech przekonałem się teraz najbardziej.I mam nadzieję że są na tyle skuteczne że nie będę musiała szukać czegoś innego.
Gość

Postautor: Gość » 26 marca 2019, 07:58

Mnie jedyne co pomogło to iqman, w moim przypadku to była długa kuracja, ale faktycznie pomogła. Na pewno odradzam wszystkie cudowne środki sprzedawane w sieci bez zezwolenia jedno wielkie oszustwo. Tutaj było widać poprawę z tygodnia na tydzień, a w tym momencie jest idealnie nie pamiętam czegoś takiego od dawna.
Gość

Postautor: Gość » 29 marca 2019, 18:16

Moim zdaniem IQman to najlepszych środke na popraweę erekcji, zarówno pod względem skutecznosci jak i czasu działania jaki można zastosować
Gość

Postautor: Gość » 31 marca 2019, 18:18

Zdecydowałem się na zastosowanie tabletek IQman.Na początku podchudziłem do nich dość sceptycznie ale efekty przerosły moje oczekiwania.Problemy z erekcja zniknęły.Teraz jest wszystko tak jak powinno być a ja na nowo mogę czerpać przyjemność z seksu.
Gość

Postautor: MŁODY » 4 kwietnia 2019, 22:36

Witam. Gdzie w Koninie można kupić IQMAN???
MŁODY

Postautor: JurasG » 9 kwietnia 2019, 21:39

MŁODY pisze:Witam. Gdzie w Koninie można kupić IQMAN???

A ciężko wejśc na Allegro i tam kupić?
JurasG

Postautor: Gość » 14 maja 2019, 16:35

Jeżeli ktoś ma problemy z erekcja, to moim zdaniem najlepszym ich rozwiązaniem jest zastosowanie IQman. U mnie te tabletki spisały się znakomicie
Gość

Postautor: Gość » 15 maja 2019, 20:15

Moim zdaniem nie ma lepszego obecnie środka jak iqman jeżeli chodzi o poprawienie erekcji. Obecnie nie mam już problemów w tym względzie
Gość

PoprzedniaNastępna

Wróć do Intymnie