Dzisiaj jest czwartek 12 grudnia 2019, imieniny: Aleksandra, Adelajdy, Dagmary WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (20198) SPORT FORUM FIRMY (5434) PRACA (35) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
0 / -1oC
Jutropogoda
2 / 1oC
Pojutrzepogoda
3 / 3oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Młoda Prawica charytatywnie. Pomoc dla konińskiego ... (1)Konin. PWiK będzie miał kolejną farmę fotowoltaicz ... (3)

Czy warto stosować suplementy diety?

Czy warto stosować suplementy diety?

Postautor: BoguchaS23 » 1 marca 2019, 02:45

Zastanawiam sie nad zakupem, Slimunox, jak myślicie warto?
BoguchaS23

Re: Czy warto stosować suplementy diety?

Postautor: KrystynasHG » 1 marca 2019, 02:46

Ja akurat stosowałam Slimunox podczas odchudzania i jestem bardzo zadowolona
KrystynasHG

Postautor: Gniewoszka » 1 marca 2019, 02:49

Moim zdaniem to jeden z najlepszych suplementów na świecie jezeli chodzi o wspomaganie odchudzanie. W moim przypadku pomógł mi pozbyć się 15 kilo nadwagi
Gniewoszka

Postautor: Franiulka » 1 marca 2019, 02:50

U mnie po Slimunox super. W 3 miesiące pozbylam się 14 kilogramów nadwagi
Franiulka

Postautor: BroniaWQ » 1 marca 2019, 02:52

Moim zdaniem Slimunox to jeden z najlepszych środków wspomagających odchudzanie
BroniaWQ

Postautor: Mirabelka D » 1 marca 2019, 02:55

Ja mam jak najlepsze zdanie o Slimunox, stosowałam przez 3 miesiące i schudłam łącznie 14 kg. Jestem bardzo zadowlona
Mirabelka D

Postautor: SławominB2 » 1 marca 2019, 02:58

Slubna stosowała i nie ukrywam, że już dawno nie widzałem jej w tak dobrym nastroju i mającej taką figurę
SławominB2

Postautor: Margaretkaa » 1 marca 2019, 03:01

Ja jestem bardzo zadowolona z zastosowania Slimunox, w końcu udało mi sie pozbyć tej przeklętej nadwagi i to w całości
Margaretkaa

Postautor: RenataC » 1 marca 2019, 03:03

Ja akurat stosowałam Slimunox przez 3 miesiące i w tym czasie schudłam 15 kilogramów. Wiec moja opinia o tym środku może być po prostu jedna.
RenataC

Postautor: Elwira34K » 1 marca 2019, 03:06

Stosowałam Slimunox ponad rok temu, Od tamtego czasu nie mam problemów z wagą. To chyba o czymś świadczy
Elwira34K

Postautor: Pholia » 1 marca 2019, 12:09

Myślę, że jeśli nie mamy potrzeby, to nie warto stosować suplementów diety. Lepiej zadbać o to, by nasza dieta była odpowiednio zbilansowana.
Pholia
Nowy

Postautor: OLALUTY58767 » 9 marca 2019, 16:40

Uważam, że jeśli istnieje taka potrzeba jak najbardziej należy stosować różne suplementy diety. Kiedy ja miałam problemy z wagą koleżanka poleciła mi niesamowite koktajle wspomagające redukcję masy ciała, które poleca Paulina Sykut-Jeżyna. Efekty widać bardzo szybko. Dla zainteresowanych zostawiam link poniżej.

https://noblehealth.pl/produkt/koktajl-malinowy-oczyszczajacy-paulina-sykut-jezyna
OLALUTY58767

Postautor: Gość » 11 marca 2019, 09:56

Moje odchudzanie z Slimunox dobiegło końca i tak jak się spodziewałam od samego początku efekty są.Nie wiem jak dla innych ale dla mnie rewelacyjne 12 kg mniej to jest jednak wyczyn.
Gość

Postautor: Gość » 31 marca 2019, 16:12

Co zrobić żeby schudnąć po prostu wziąć się za siebie.Dieta i dobry suplement taki jak Foreverslim.Gwarantuje że nie zawiedziecie się na nim.A co do innych suplementów no cóż nie zawsze prawdą jest to co piszą o nich ich producenci często mijają się z prawdą.
Gość

Postautor: OlgaH » 9 kwietnia 2019, 00:21

ja zdecydowałam sie na zastosowanie Slimunox i moim zdaniewm nie ma lepszego wyboru, jeżeli chodzi o wspomaganie odchudzania.
OlgaH

Następna

Wróć do Ogólna dyskusja