Dzisiaj jest poniedziałek 21 października 2019, imieniny: Urszuli, Hilarego, Celiny WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (18610) SPORT FORUM FIRMY (5387) PRACA (46) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
17 / 15oC
Jutropogoda
18 / 12oC
Pojutrzepogoda
14 / 11oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Baja Europe łupem Kamena Rally Team. Pierwsi w gen ... (0)Wiklinowe kosze staną w parku. W Radolinie podsumo ... (0)

ASO czy mechanik

Samochody, motocykle, tuning, itd.

ASO czy mechanik

Postautor: Fanatom » 10 marca 2019, 12:26

Gdzie częściej jeździcie z samochodami, do serwisów autoryzowanych czy raczej do zwykłych mechaników?
Fanatom

Re: ASO czy mechanik

Postautor: leon5555 » 18 marca 2019, 17:57

ASO, od nowosci jeżdżę z moim fordem do autoryzowanego serwisu, auto już kilka lat ma, wszystko działa jak należy, czesto mają promocje na różne usługi, teraz poluję na letnie opony w promocji, bo zazwyczaj na wiosnę robią promo
leon5555

Postautor: Kaparak » 28 marca 2019, 19:47

leon5555 pisze:ASO, od nowosci jeżdżę z moim fordem do autoryzowanego serwisu, auto już kilka lat ma, wszystko działa jak należy, czesto mają promocje na różne usługi, teraz poluję na letnie opony w promocji, bo zazwyczaj na wiosnę robią promo

Promocja na opony w ASO forda już jest. Zapłaciłem 660zł za komplet opon wraz z montażem.
Kaparak

Postautor: grykaz » 8 maja 2019, 08:10

Z promocji na opony z ASO forda korzystałam zarówno w zeszłym sezonie jak i w tym, ale teraz dopadłam jeszcze promocję na klocki. Nie wiem czy widzieliście ale za klocki z wymiana wyszło mi 268zł. Jestem bardzo zadowolona i chyba juz auto na full gotowe na wakacyjne wojaże :)
grykaz

Postautor: Pavcek » 5 czerwca 2019, 07:18

grykaz pisze:Z promocji na opony z ASO forda korzystałam zarówno w zeszłym sezonie jak i w tym, ale teraz dopadłam jeszcze promocję na klocki. Nie wiem czy widzieliście ale za klocki z wymiana wyszło mi 268zł. Jestem bardzo zadowolona i chyba juz auto na full gotowe na wakacyjne wojaże :)

Ooo to mnie więcej wyszło u mechanika zwykłego. Kurcze nie wiedziałem, że w ASO są teraz takie ceny. Muszę zobaczyć ich opcje, bo teraz z fordem moim czeka mnie serwis i własnie klocki. Chce wyjechać na wakacje, ale jakos nie umiem pojechać bez przeglądu. Widzę, że na stronie ejst jakiś Motorcraft Service za 329zł. Ktoś robił?
Pavcek

Wróć do Motoryzacja