Dzisiaj jest środa 16 października 2019, imieniny: Gawła, Florentyny, Grzegorza WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (18058) SPORT FORUM FIRMY (5382) PRACA (43) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
12 / 12oC
Jutropogoda
15 / 12oC
Pojutrzepogoda
16 / 14oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Konin. Inspektorzy Transportu Drogowego kontrolowa ... (4)Konin. Zaprotestują przeciwko tureckiemu atakowi n ... (5)

Osoba tow

Osoba tow

Postautor: Patrix0 » 7 kwietnia 2019, 07:21

Hej dziewczyny sprawa jest poważna szukam osoby towarzyszącej na wesele w czerwcu
Patrix0

Re: Osoba tow

Postautor: Gość » 8 kwietnia 2019, 14:40

Patrix0 pisze:Hej dziewczyny sprawa jest poważna szukam osoby towarzyszącej na wesele w czerwcu

Kolejny "malo rozgarniety" :/
Nie napisze dokladnej daty, nie napisze w jakim wieku szuka dziewczyny, czy wysoka, czy niska itp. Nawet kontaktu do siebie. ALE najwazniejsze ze szuka.
Myslisz, ze ktos czyta w myslach?
Wiem, szczegoly zawsze najlepiej omawiac na priv, ale pewne kwestie nalezy od razu zaznaczyc.
Gość

Postautor: Patrix0 » 11 kwietnia 2019, 14:29

No może i racja, nie sprecyzowałem dokładnie tego ogłoszenia, więc szukam dziewczyny w wieku od 18 do 24 lat (ja mam 25l) dobrze by było gdyby była niższa odemnie (ja mam 174 cm wzrostu) ale jak będzie mohego wzrostu to nic się nie stanie, kulturalna lubiąca i umiejąca się dobrze bawić wesele jest 8 czerwca 2019 roku w Mikorzynie
Patrix0

Postautor: Patrix0 » 11 kwietnia 2019, 14:32

Szczegóły dodałem jeżeli jesteś chętna to mój e mail: trzcina126@wp.pl
Patrix0

Wróć do Poznam dziewczynę