Dzisiaj jest sobota 8 sierpnia 2020, imieniny: Cyriaka, Emiliana, Sylwiusza WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (16770) SPORT FORUM FIRMY (5515) PRACA (59) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
31 / 22oC
Jutropogoda
29 / 21oC
Pojutrzepogoda
27 / 20oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Medyk nie ma sposobu na GieKSę. Falstart na inaugu ... (0)Z Konina na Jasną Górę. Wyruszyła piesza pielgrzym ... (5)

Poszukuję dziwczyny. Poważny związek. 26 lat. Konin.

Poszukuję dziwczyny. Poważny związek. 26 lat. Konin.

Postautor: komandoslbl26 » 3 czerwca 2019, 19:19

Jak to bywa na tego typu portalach z wątpliwą renomą szukam Dziewczyny. Czasami trzeba nawet zajrzeć do rożnych miejsc. Nawet takiego jak to. Portale randkowe nie gwarantują sukcesu. A mogą przysporzyć problemów. A bezpiecznych miejsc na zawarcie znajomości jest bardzo mało. Na tym etapie ważna jest dyskrecja oraz anonimowość. Zatem przejdę do sedna tego „ogłoszenia”.

Nie jestem typem imprezowicza. Lubię ciszę i spokój. Nie odwiedzam przybytków tego typu. Nie szukam „miłości” na raz. Bo to nie miłość, nie ma przy tym głębszych emocji. Ponieważ potrzebuję czegoś więcej. Potrzebuję prawdziwego i poważnego związku. Opartego na fundamencie z lojalności, szczerości oraz bezwarunkowej miłości. Chcę poznać kogoś, o kim można myśleć w perspektywie wspólnego życia. Bez względu na dobre i złe chwile. Jestem odpowiedzialny i biorę konsekwencje za własne decyzje. Mam 26 lat. Nie piję i nie palę. Ćwiczę i cenie aktywny wypoczynek. Lubie spacery i przejażdżki rowerowe. Potrafię rozmawiać na każdy temat. Nie krępuje mnie tematy „Tabu”. Jestem cichy i spokojny, rzadko coś wyprowadza mnie z równowagi. Jestem szczupły, wzrost to: 172cm. Zaznaczam, że jestem typem pieszczocha, lubię miłą i intymną atmosferę tylko we dwoje. Trzymanie za rękę, Przytulanie i igraszki. Każdy ma preferencje i upodobania. Również Ja. Poszukuję dziewczyny w wieku 24 -29 lat. O podobnym wzroście. Musi być zgrabna. O budowie szczupłej lub normalnej, kolor włosów nie jest istotny. Jestem mobilny. Wystarczy tylko jedno szczere spotkanie oraz rozmowa. Wtedy zobaczymy czy coś z tego będzie. I umówimy się na "randkę". A jeśli się boisz i nie wiesz kto jest po tej drugiej stronie, to nie Jesteś sama. Też się tego obawiam.

Na tym etapie zalecam dyskrecję i proponuję kontakt na e-maila:

komandoslbl26@wp.pl

Proponuję by pierwsze spotkanie ustalić tą drogą lub w poście pod tematem. Wtedy będziemy mogli ustalić dalsze szczegóły.

Dusza czy serce. Co jest dla Ciebie ważne ? Napisz w wiadomości
komandoslbl26

Wróć do Poznam dziewczynę