Dzisiaj jest niedziela 15 grudnia 2019, imieniny: Niny, Celiny, Krystiany WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (20381) SPORT FORUM FIRMY (5434) PRACA (36) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
6 / 4oC
Jutropogoda
5 / 6oC
Pojutrzepogoda
7 / 5oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Wojtuś wymaga pomocy specjalistów. Ruszyła zbiórka ... (0)Fantastyczne derby w II lidze. Wilki odrobiły dwa ... (0)

Jak bezpiecznie zwalczyć karaluchy?

Jak bezpiecznie zwalczyć karaluchy?

Postautor: Gość » 16 sierpnia 2019, 16:19

Od kilku miesięcy wynajmuję mieszkanie w Słupcy. Płacę niewiele, ale za to standard mieszkania jest bardzo niski.
Ostatnio zauważyłem, że po mieszkaniu spacerują jakieś robale. Nie znam się na tym ale znajomi mówili, że to karaluchy.
Czy da się je jakoś usunąć (najlepiej bezkosztowo albo przy minimalnym wydatku) ?
Widziałem że są do tego jakieś chemiczne środki ale niespecjalnie widzi mi się rozpoczynanie wojny atomowej żeby załatwić kilka robaków.
Gość

Re: Jak bezpiecznie zwalczyć karaluchy?

Postautor: Gość » 16 sierpnia 2019, 16:20

kup w aptece kwas borny w proszku,ugotoj jajko[potrzebne bedzie tylko zoltko] i ziemniaka ,z tego zrob mase i formoj kulki wielkosci wisienki ,nastepnie porozkladaj wszedzie gdzie sie da na meblach w meblach w klatkach wetylacyjnych,ta czynosc powtorz po dwuch tygodniach ,gwarantuje ze pozdychaja
Gość

Postautor: Gość » 16 sierpnia 2019, 16:20

Jak spacerują po mieszkaniu a mieszkasz w budynku wielorodzinnym , to zwalczanie indywidualne nic nie da , wytrujesz u siebie a od sąsiada przyjdą na drugi dzień , i będziesz miał to samo .
Trzeba wytruć w całym budynku w piwnicach , poziomach sanitarnych tam gdzie przebiegają rury z wodą i rury z odpływem w poszczególnych piwnicach , pousuwać śmieci i wszelkie gnijące odpadki , takie jak zapasy zimowe . A najlepiej jak w piwnicy urzędują wolne koty .
Inaczej walka z karaluchami nie da żadnych wyników
Gość

Postautor: Gość » 16 sierpnia 2019, 16:46

wkurzyłam się
poszłam do marketu i kupiłam spray na owady biegające
wyekspediowaliśmy dzieci, zrobiliśmy generalne porządki, detergenty aż po ścianach ciekły
smród co nie miara, a spray po wentylacji i wszelkich zakamarkach - prawie 300ml w jeden dzień poszło
urządziliśmy tak łazienkę i kuchnię /wcześniej **** ściany generalnie pozostały/
potem 'randka', co by się samemu nie potruć
po powrocie drugie generalne sprzątanie, a nóż widelec coś rozniosło się po domu...

u sąsiada na dole trupy takie, że był pewien, że to administracja łaskawie wzięła się do roboty
u sąsiadki na górze podobnie
ino, wk... się, bo oni nic z tym nie robili 'wszak to pojedyńcze sztuki były'... wrrr...

narazie spokój
ale ja nie ufam do końca
trwam w gotowości
Gość

Postautor: alpepe » 16 sierpnia 2019, 17:00

specjalistyczna firma niech ci zrobi opryski szachtów, do tego poinformuj
zarządcę, na bank sąsiedzi też mają, ale nikt się nie przyzna, więc zarządca
zarządzi opryski u wszystkich i na korytarzach
alpepe

Wróć do Słupca