Dzisiaj jest czwartek 24 września 2020, imieniny: Gerarda, Teodora, Hermana WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (18041) SPORT FORUM FIRMY (5536) PRACA (67) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
24 / 16oC
Jutropogoda
22 / 12oC
Pojutrzepogoda
18 / 15oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Meczem z mistrzem Polski Medyk rozpocznie drugą cz ... (0)Koniec Ościsłowa. ZE PAK rezygnuje z ubiegania się ... (4)

dobry e-sklep zooologiczny?

Re: dobry e-sklep zooologiczny?

Postautor: Gość » 21 października 2014, 22:00

kot
Gość

Postautor: przegląd » 3 stycznia 2015, 22:58

jest tego mnóstwo,bez przesady
przegląd

Postautor: Gość » 12 maja 2015, 01:21

Jastrząb
Gość

Postautor: TereskaB » 7 grudnia 2015, 15:44

Z mężem kupujemy w Rybarium. To łódzki sklep. Ceny mają nawet okej i dużo fajnego sprzętu.
TereskaB
Nowy

Postautor: jannka » 26 września 2019, 11:09

Ja ostatnio kupiłam transporter dla kota w https://www.zwierzakowo.pl/84-transporter-dla-kota. Myślę, że warto robić zakupy w tym sklepie.
jannka

Postautor: Dafko » 23 lutego 2020, 14:42

Ja z żoną kupujemy wszystkie sprzęty do naszego akwarium towarzyskiego z https://gigakarma.pl/38-akwarystyka i jesteśmy bardzo zadowolenie. Z początku nawet zasięgnęliśmy rady przez telefon na temat wyboru rybek akwariowych i tutaj brak naszej wiedzy spowodowałby z pewnością złym dopasowaniem ryb, ale dostaliśmy dosyć rzetelnych informacji i wiedzy na ten temat. Teraz nasze akwarium jest nieziemskie :D. Polecam korzystać ze sklepu i z wiedzy pracowników na prawdę pomagają a produkty dochodzą w ciągu kilku dni - można też zamawiać do paczkomatów :D!
Dafko
Nowy

Wróć do Akwarystyka