Dzisiaj jest niedziela 20 września 2020, imieniny: Eustachego, Filipiny, Faustyny WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (17770) SPORT FORUM FIRMY (5535) PRACA (65) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
9 / 11oC
Jutropogoda
19 / 15oC
Pojutrzepogoda
23 / 17oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Miało być przełamanie, a było lanie. Górnik przedo ... (0)Konin. Bańkowe szaleństwo na Chorzniu. Zabawa dla ... (0)

Ja dobrać olej do silnika?

Samochody, motocykle, tuning, itd.

Re: Ja dobrać olej do silnika?

Postautor: bratyszka » 24 listopada 2019, 18:32

passata pisze:Shell daje możliwość sprawdzenia oleju za darmo. Wchodzisz, wpisujesz podstawowe dane auta i masz informacje jaki olej jest zalecany przez producenta.

A jakie dane w Shell Lube Match trzeba wpisać żeby dobrało mi olej?
bratyszka

Postautor: billy » 24 listopada 2019, 19:11

Jedynie podstawowe dane jak marka model, silnik, rocznik . Nie pamietam dokładnie ale możesz przeklikać i sprawdzić. Shell LubeMatch jest za darmo.
billy

Postautor: bello » 29 listopada 2019, 19:28

Dokładnie ten lubematch spoko apka na stronie shella :D sam sobie dobierasz olej bez zbednej pomocy jest tez opcja zamowienia od razu
bello

Postautor: asmen » 10 grudnia 2019, 20:19

płatne jest korzystanie z tej aplikacji?
asmen

Postautor: kamapin » 22 grudnia 2019, 12:27

Korzystanie z tej aplikacji jest całkowicie darmowe, nie płaciłem nic gdy z niej korzystałem, a odpalałem ją wielokrotnie.
kamapin

Postautor: wadaza » 18 stycznia 2020, 23:51

LubeMatch to nie aplikacja. Wchodzisz na ich stronę i on line możesz sprawdzić. Shell ma tez aplikację którą możesz pobrać, ale w niej nie sprawdzisz doboru oleju.
wadaza

Postautor: prastka » 19 stycznia 2020, 00:43

LubeMatch jest na stronie Shell https://sklepshell.pl/dobierz-olej
prastka

Poprzednia

Wróć do Motoryzacja