Dzisiaj jest piątek 29 maja 2020, imieniny: Marii Magdaleny, Teodozji, Maksyma WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (17968) SPORT FORUM FIRMY (5492) PRACA (16) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
15 / 7oC
Jutropogoda
16 / 10oC
Pojutrzepogoda
18 / 12oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

KORONAWIRUS:
Polecamy:

Akumulatory TUBORG

Samochody, motocykle, tuning, itd.

Re: Akumulatory TUBORG

Postautor: trybki » 15 lutego 2020, 22:22

Nawet nie kojarzę tej marki. Nigdy chyba nie widziałam jej na półkach, ale może nie zwróciłem uwagi. Teraz mam Jenox ale SRP bo jezdze dostawczym. W osobówkę jak miałem wkładałem classic.
trybki

Postautor: brytanPL » 21 lutego 2020, 13:43

trybki pisze:Nawet nie kojarzę tej marki. Nigdy chyba nie widziałam jej na półkach, ale może nie zwróciłem uwagi. Teraz mam Jenox ale SRP bo jezdze dostawczym. W osobówkę jak miałem wkładałem classic.

A z ciekawości ile czasu jeździsz już na tym Jenoxie?
brytanPL

Postautor: Bakaloko » 22 lutego 2020, 17:38

brytanPL pisze:
trybki pisze:Nawet nie kojarzę tej marki. Nigdy chyba nie widziałam jej na półkach, ale może nie zwróciłem uwagi. Teraz mam Jenox ale SRP bo jezdze dostawczym. W osobówkę jak miałem wkładałem classic.

A z ciekawości ile czasu jeździsz już na tym Jenoxie?

Jenox SRP u mnie około roku na bardzo długich trasach i w różnych warunkach - spisuje się bez zarzutu
Bakaloko

Postautor: Franek Kimono » 6 marca 2020, 16:11

***** i rzygi, caly ten smieszny markieting panow ze szwarzedza. mocno zawyzaja ceny srednich aku, w dodatku sprzedaja leżaki, czyli klasyk żeby wyrobić targerty zamawiają od ***, nie ma zim wiec kiszą to ***** na magazynie. jak jeszcze to naładują to dwa - trzy lata wytrzyma. NIE DAJCIE SIĘ NABRAĆ NA 3 LATA GWARANCJI! to ściema, wiem że mają reklamacji od pyty nie wiedzą co z tym gównem robić, dlatego odrzucają reklamacje - mowia ze to twoja wina, ze pobor mocy - takie podejscie do tematu to pomysł najwyzszego pana czajnika.
lepiej dorzucic kilka złotych do centry - wazne zeby była swieza, jak chcesz koniecznie kupic aku z nazwą piwnego szczocha, lepiej wybierz kozaka - ta sama bateria, duzo niższa cena! nie polecam ani firmy ani aku.
Franek Kimono

Poprzednia

Wróć do Motoryzacja