Dzisiaj jest poniedziałek 6 lipca 2020, imieniny: Dominiki, Gotarda, Agrypiny WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (17855) SPORT FORUM FIRMY (5503) PRACA (29) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
19 / 13oC
Jutropogoda
16 / 11oC
Pojutrzepogoda
14 / 11oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
"Z Maryją przez wieki" to jedna z wystaw w licheńs ... (0)Konin. Parafia św. Maksymiliana Kolbe ma nowego pr ... (3)

Dzieci wracają do SZKOŁY?

Dzieci wracają do SZKOŁY?

Postautor: Vhgthh » 23 maja 2020, 09:09

Jak można wrócić do normalności jeśli po apelu Ministerstwa o otwieraniu szkół Szkoła Podstawowa Nr,1 nadak zamknięta. Powiat Kolski nie ma ani jednego przypadku zachorowań ale to nie przekonuje ani Pana Dyrektora.J.ani Burmistrza i powołują się na ustawę Ministra Edukacji i Sportu z Dnia 31 grudnia 2002 roku (Dz.Ustaw z 2003 nr 6 poz pozycja 69) Czy nie lepiej napisać że nie jest się w stanie sprostać wymaganiom Sanepidu i zaleceniom Ministerstwa a nie oszukiwać rodzicôw. Wstyd Panowie
Vhgthh

Re: Dzieci wracają do SZKOŁY?

Postautor: Gość » 23 maja 2020, 09:58

Vhgthh pisze:Jak można wrócić do normalności jeśli po apelu Ministerstwa o otwieraniu szkół Szkoła Podstawowa Nr,1 nadak zamknięta. Powiat Kolski nie ma ani jednego przypadku zachorowań ale to nie przekonuje ani Pana Dyrektora.J.ani Burmistrza i powołują się na ustawę Ministra Edukacji i Sportu z Dnia 31 grudnia 2002 roku (Dz.Ustaw z 2003 nr 6 poz pozycja 69) Czy nie lepiej napisać że nie jest się w stanie sprostać wymaganiom Sanepidu i zaleceniom Ministerstwa a nie oszukiwać rodzicôw. Wstyd Panowie

Nie ma przypadku, więc będzie miał, ponieważ w szkołach żadnych wymagań spełnić się nie da.
Ty widziałeś /aś/ kiedyś jak wygląda np. przerwa między lekcjami?
Gość

Postautor: Gość » 23 maja 2020, 10:47

Gość pisze:
Vhgthh pisze:Jak można wrócić do normalności jeśli po apelu Ministerstwa o otwieraniu szkół Szkoła Podstawowa Nr,1 nadak zamknięta. Powiat Kolski nie ma ani jednego przypadku zachorowań ale to nie przekonuje ani Pana Dyrektora.J.ani Burmistrza i powołują się na ustawę Ministra Edukacji i Sportu z Dnia 31 grudnia 2002 roku (Dz.Ustaw z 2003 nr 6 poz pozycja 69) Czy nie lepiej napisać że nie jest się w stanie sprostać wymaganiom Sanepidu i zaleceniom Ministerstwa a nie oszukiwać rodzicôw. Wstyd Panowie

Nie ma przypadku, więc będzie miał, ponieważ w szkołach żadnych wymagań spełnić się nie da.
Ty widziałeś /aś/ kiedyś jak wygląda np. przerwa między lekcjami?

A w restauracji można spełnić w celu zorganizowania nielegalnej imprezy ? Nygole do pracy wam się nie chce wracać. Rodzice za was będą odwalac robotę a wy będziecie udawać wielce przepracowanych za te same pieniądze. Jeszcze dojdzie wam zasiłek opiekunczy na własne dzieci. Po co się przemeczac ?
Gość

Postautor: Gość » 23 maja 2020, 10:57

w końcu NIEROBY zaczna pracowac a nie brac kase za nic
Gość

Postautor: 786 » 23 maja 2020, 11:09

Moim i nie tylko moim zdaniem 1 to najgorsza szkoła W Kole. Wystarczy iść tam na przerwę. Dzieci robią co chcą. Dyrektor chodzi jak mu wpływowi rodzice każą. Według mnie ta szkoła to porażka,także cieszcie się że jest zamknięta.
786

Postautor: Gość » 23 maja 2020, 11:35

786 pisze:Moim i nie tylko moim zdaniem 1 to najgorsza szkoła W Kole. Wystarczy iść tam na przerwę. Dzieci robią co chcą. Dyrektor chodzi jak mu wpływowi rodzice każą. Według mnie ta szkoła to porażka,także cieszcie się że jest zamknięta.

Ja też chodziłem i kończyłem właśnie tę szkołę.
Zawsze było normalnie i nikt na nikogo wpływu nie wywierał.
Do nauczycieli mięliśmy jako uczniowie zawsze duży szacunek.
Rodzicom byłoby wstyd przyjść z pretensjami do nauczyciela, choć w domu każdy z nas zapewne na coś się skarżył.
Szkołę nr 1 wspominam dobrze.
Gość

Postautor: Gość » 23 maja 2020, 12:48

Gość pisze:
786 pisze:Moim i nie tylko moim zdaniem 1 to najgorsza szkoła W Kole. Wystarczy iść tam na przerwę. Dzieci robią co chcą. Dyrektor chodzi jak mu wpływowi rodzice każą. Według mnie ta szkoła to porażka,także cieszcie się że jest zamknięta.

Rodzicom byłoby wstyd przyjść z pretensjami do nauczyciela, choć w domu każdy z nas zapewne na coś się skarżył.

A twoi rodzice kim byli....?
Gość

Postautor: Gość » 23 maja 2020, 12:54

Gość pisze:
Gość pisze:

A twoi rodzice kim byli....?

Spodziewałem się takiego pytania.
Byli normalnymi ludźmi, jak większość ówczesnych nieprzewrażliwionych na punkcie swych pociech rodziców; oboje dawno nie żyją.
Ja tę szkołę kończyłem w 1972 r.
Gość

Postautor: Alicja 1 » 23 maja 2020, 12:56

Pochodzę z nierządu.
Alicja 1

Postautor: Gość » 23 maja 2020, 13:02

Alicja 1 pisze:Pochodzę z nierządu.

Takie przypadki też w życiu się zdarzają.
Nie przejmuj się.
Gość

Postautor: Gość » 23 maja 2020, 13:13

Nauczyciele, do roboty je..bane nieroby !
Gość

Postautor: Gość » 23 maja 2020, 13:18

[quote="Gość"]Nauczyciele, do roboty je..bane nieroby ![/quote]

Ty kurwo
Kto rządzi Polską...........
Nauczyciele czy je.bany zoofil Kaczyński.
Gość

Postautor: gość » 23 maja 2020, 13:27

Proszę Państwa jak dzieci wrócą do szkoły tak zaraz je zamkną jeśli podejrzenie będzie virusa lub te egzaminy 8 klas potrzebne jak świnie niebo tzw , jeśli wtedy ktoś będzie nosicielem covid i zarazi to dopiero padnie blady strach na szkoły i wtedy pretensje do rządu i szkól ze nie przygotowane są bo nie są jak spora grupka dzieci wejdzie do szkoły infekcja na 100% bo są przypadki ze dzieci chorują i rodziny całe .
gość

Postautor: Gość » 23 maja 2020, 18:04

~feel I'm goin' back to massachusettst
Gość

Postautor: Gość » 23 maja 2020, 19:20

Gość pisze:~feel I'm goin' back to massachusettst

Czujesz, czy wracasz?
Gość

Wróć do Koło