Dzisiaj jest sobota 15 sierpnia 2020, imieniny: Marii, Napoleona, Stelii WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (16561) SPORT FORUM FIRMY (5518) PRACA (63) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
22 / 18oC
Jutropogoda
24 / 18oC
Pojutrzepogoda
25 / 18oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Wizytówka Ślesina wymagała interwencji. Trwa usuwa ... (2)Zwłoki znalezione w Spławiu. Sekcja wykluczyła udz ... (0)

Ceny mieszkań w dół do 20 %

Re: Ceny mieszkań w dół do 20 %

Postautor: Gość » 5 lipca 2020, 16:22

ala23 pisze:Wczoraj kupiłam 42 m do remontu przy bazarze na V osiedlu. Cena wywoławcza 199000. Utargowałam na 1800000. Łatwo policzyc ile za metr. Mieszkania ida w górę i nic tego nie zmieni - nawet covid ! Jest to najlepsza lokata kapitału ( jeszcze ziemia). Mieszkanie wyremontuje i wynajmę za minimum 1000. No ale nie każdy ma gotówkę jak ja. A ***** , który pisze , że mieszkania pójdą w dół niech się wreszcie obudzi ! Gościu pisze o tym od pół roku a mieszkania idą w górę....

Widzę, że interesy agencjom nieruchomości nie za bardzo idą, że aż tak się uaktywnili w tym temacie.
4200 za m2 za apartament mający 42 m2 i to do remontu... I ktoś się na to nabierze? Jeśli naprawdę je kupiłaś/eś to raczej nie masz się czym chwalić, to nie jest interes życia. I ta ******* pewność siebie, ciekawe czy koszty remontu już masz policzone i już wiesz za ile wynajmiesz. Tylko ****** się na to nabierze.
Kolejny twój wpis jak to rzekomo przegapiłeś okazję życia, bo ludzie w tym temacie pisali, że stanieją mieszkania i nie kupiłeś bla bla...
Jakby to było jakieś perspektywiczne miasteczko jak Września, to może kupowanie takich mieszkań za taką kasę miałoby sens, ale nie w mieście, gdzie
kopalnia, elektrownia wiszą na włosku i zwolnienie kilkuset osób z dnia na dzień jest bardzo prawdopodobne. I wtedy będziesz se mogła wynajmować to
mieszkanie za MINIMUM 1000 zł... pośredniku
Gość

Postautor: ala23 » 5 lipca 2020, 17:41

Najgorzej jak ktos pisze o czymś, o czym nie ma pojęcia...Mam 5 podobnych mieszkań w Koninie, 2 w Poznaniu. W Koninie najtaniej wynajmuję za 1100- 38 metrów, na piątym osiedlu. Poznań to zupełnie inna bajka. Za to , które kupiłam, po małym remoncie spokojnie dostanę 1000 -jak pisałam- ale myślę , że będzie więcej. Za wszystkich mieszkań mam ponad 10000 co miesiąc na czysto. Mieszkania w każdej chwili mogę sprzedać zarabiając jeszcze na nich sporo- ja nie zamierzam sprzedawać.Wynająć mieszkanie to żaden problem - zwłaszcza teraz gdy ludzie kredytów ma własne mieszkania nie moga dostać. Tak jak pisałam- mieszkania i ziemia to najlepsza lokata. Złoto czy pieniądze? Kto będzie trzymał to w domu? Na przestrzeni lat widac jakie wahania byota czy walut. A mieszkania,ziemia ida w gore i konca wzrostu nie widac...
ala23

Postautor: Gość » 5 lipca 2020, 18:03

ala23 pisze:Najgorzej jak ktos pisze o czymś, o czym nie ma pojęcia...Mam 5 podobnych mieszkań w Koninie, 2 w Poznaniu. W Koninie najtaniej wynajmuję za 1100- 38 metrów, na piątym osiedlu. Poznań to zupełnie inna bajka. Za to , które kupiłam, po małym remoncie spokojnie dostanę 1000 -jak pisałam- ale myślę , że będzie więcej. Za wszystkich mieszkań mam ponad 10000 co miesiąc na czysto. Mieszkania w każdej chwili mogę sprzedać zarabiając jeszcze na nich sporo- ja nie zamierzam sprzedawać.Wynająć mieszkanie to żaden problem - zwłaszcza teraz gdy ludzie kredytów ma własne mieszkania nie moga dostać. Tak jak pisałam- mieszkania i ziemia to najlepsza lokata. Złoto czy pieniądze? Kto będzie trzymał to w domu? Na przestrzeni lat widac jakie wahania byota czy walut. A mieszkania,ziemia ida w gore i konca wzrostu nie widac...

tylko jak bedzie klops to te swoje mieszkania mozesz wiesz co jak bedzie kryzys to nik ci tego nie kupi a koszty bedziesz ponosic chocby czynsz. cos krecisz bo 7 mieszkan = 10tys na czysto czyli 14tys = 2tys za mieszkanie ha ha niezle bajki piszesz dziewczynko
Gość

Postautor: Gość » 5 lipca 2020, 18:07

ala23 pisze: Mieszkania w każdej chwili mogę sprzedać zarabiając jeszcze na nich sporo- ja nie zamierzam sprzedawać.

Taaa, zwłaszcza na tych 42 metrach za prawie 200 kafli do remontu sporo wyciągniesz...
Gość

Postautor: ala23 » 5 lipca 2020, 18:11

No właśnie Ciebie miałam na myśli- ignoranta, który nie wie o czym pisze ! Nie wiesz jak to funkcjonuje to nie zabieraj głosu, albo najpierw poczytaj, popros kogos to Ci wytłumaczy - może coś zrozumiesz. Najgorsi sa tacy co wszystko negują i nie znają się na niczym...Ja tylko podpowiadam innym-jesli ktoś ma wolną gotówkę ( na pewno nie Ty), to warto zainwestować w nieruchomości lub ziemię.. Nawet gdyby przyszedł wielki krach to można sprzedać - zejdę nawet mocno z ceny, a i tak dostanę więcej niż wydałam. Poza tym widać , że zazdrościsz , że kogoś stać na 7 mieszkań a Ty pewnie - jak piszesz - w jakimś gołębniku mieszkasz, i to jeszcze z mamusią...
P.S. nie zapomnij wieczorem wyrzucić śmieci :)
ala23

Postautor: Gość » 5 lipca 2020, 18:34

ala23 pisze:No właśnie Ciebie miałam na myśli- ignoranta, który nie wie o czym pisze ! Nie wiesz jak to funkcjonuje to nie zabieraj głosu, albo najpierw poczytaj, popros kogos to Ci wytłumaczy - może coś zrozumiesz. Najgorsi sa tacy co wszystko negują i nie znają się na niczym...Ja tylko podpowiadam innym-jesli ktoś ma wolną gotówkę ( na pewno nie Ty), to warto zainwestować w nieruchomości lub ziemię.. Nawet gdyby przyszedł wielki krach to można sprzedać - zejdę nawet mocno z ceny, a i tak dostanę więcej niż wydałam. Poza tym widać , że zazdrościsz , że kogoś stać na 7 mieszkań a Ty pewnie - jak piszesz - w jakimś gołębniku mieszkasz, i to jeszcze z mamusią...
P.S. nie zapomnij wieczorem wyrzucić śmieci :)

nie odpowiedzialas na pytanie 2tys za mieszkanie w koninie tyle bierzesz za 1 mieszkanie takie bajki wciskaj komus naiwnemu , jak przyjdzie wielki krach sama tak napisalas i zejdziesz mocno w dol i tak zarobisz tak piszesz, to powiedz mi za ile ty sprzedajesz te mieszkania skoro dalas 180tys + 50tys skromny remont bo luksusu tam nie zrobisz to daje 230tys to ty sprzedajesz je za 300tys? i po mocnym zejsciu z ceny 230tys zejdziesz do np 150tys to gdzie tu masz zarobek? smieci wyrzucam codziennie zeby nie smierdzialo w kuchni a ty jak lubisz smrodek to twoja sprawa dwudziestotrzyletnia biznesmenko
Gość

Postautor: ala23 » 5 lipca 2020, 18:47

A gdzie wyczytałeś że 2000 za mieszkanie w Koninie biorę? Sam sobie to dodałeś. Nie masz pojęcia( już to pisałam) ile biorę za wynajem mieszkań w Koninie, czy Poznaniu. Nie masz pojęcia jaki jest metraż każdego z nich, w jakim punkcie miasta sa położone ( a jest to bardzo istotne - zwłaszcza w Poznaniu). 5 moich mieszkań wynajmuję firmom na biura - jest łatwiej, więcej płacą , pewna kasa, nie ma problemu, że ktoś nie płaci i się nie wyprowadza. Napisałam wcześniej , że w sumie mam ponad 10000 z siedmiu mieszkań. Dzieląc 10000 na 7 daje średnio około 1429 za jedno mieszkanie. Dużo więcej niż 2000 to biorę ale w Poznaniu. A Ty dalej obgryzaj paznokcie z zazdrości i pozdrów mamusię...
P.S. mam trochę więcej niż 23 lata, 23 to Twój iloraz inteligencji ( wyszukaj w Wikipedii to dowiesz się co to jest ).
ala23

Postautor: Gość » 5 lipca 2020, 19:00

ala23 pisze:A gdzie wyczytałeś że 2000 za mieszkanie w Koninie biorę? Sam sobie to dodałeś. Nie masz pojęcia( już to pisałam) ile biorę za wynajem mieszkań w Koninie, czy Poznaniu. Nie masz pojęcia jaki jest metraż każdego z nich, w jakim punkcie miasta sa położone ( a jest to bardzo istotne - zwłaszcza w Poznaniu). 5 moich mieszkań wynajmuję firmom na biura - jest łatwiej, więcej płacą , pewna kasa, nie ma problemu, że ktoś nie płaci i się nie wyprowadza. Napisałam wcześniej , że w sumie mam ponad 10000 z siedmiu mieszkań. Dzieląc 10000 na 7 daje średnio około 1429 za jedno mieszkanie. Dużo więcej niż 2000 to biorę ale w Poznaniu. A Ty dalej obgryzaj paznokcie z zazdrości i pozdrów mamusię...
P.S. mam trochę więcej niż 23 lata, 23 to Twój iloraz inteligencji ( wyszukaj w Wikipedii to dowiesz się co to jest ).

piszesz 5 mieszkan masz w koninie i 2 w poznaniu oraz piszesz ze masz 10tys na czysto czyli dodaj 500zl koszty na kazde mieszkanie to daje 14tys i podziel na 7 to daje srednio 2tys zazdroszcze tobie bo taki juz ze mnie miły facio a mame zawsze pozdrowię i zeby zyla 100lat(to ze ty masz zle wspomnienia z rodzicami to musisz udac sie do specjalisty moze z toba jest cos nie tak)
Gość

Postautor: ala23 » 5 lipca 2020, 19:09

oj widzę , że masz problemy z czytaniem ( nie pij chociaż w niedzielę). Pisałem ,że mam 10000 na czysto... podziel na 7 mieszkań to średnio 1429. Skąd Ty to 2000 wziąłeś??? Żeby dostać 2000 to nie w Koninie, Poznań dostaniesz wiele więcej. Jeszcze raz dodam- nie wiesz jakie są metraże mieszkań i w jakim punkcie miasta się znajdują.
P.S. proszę Cie jeszcze raz- nie pij chociaż w niedzielę...jeszcze mamusia wyrzuci Cię z gołębnika i co zrobisz? Na ,moje mieszkania niestety chyba Cię nie stać...
ala23

Postautor: Gość » 5 lipca 2020, 19:17

ala23 pisze:oj widzę , że masz problemy z czytaniem ( nie pij chociaż w niedzielę). Pisałem ,że mam 10000 na czysto... podziel na 7 mieszkań to średnio 1429. Skąd Ty to 2000 wziąłeś??? Żeby dostać 2000 to nie w Koninie, Poznań dostaniesz wiele więcej. Jeszcze raz dodam- nie wiesz jakie są metraże mieszkań i w jakim punkcie miasta się znajdują.
P.S. proszę Cie jeszcze raz- nie pij chociaż w niedzielę...jeszcze mamusia wyrzuci Cię z gołębnika i co zrobisz? Na ,moje mieszkania niestety chyba Cię nie stać...

znowu klamiesz problemy z pisaniem i czytaniem masz ty to twoje zdanie "Za wszystkich mieszkań mam ponad 10000 co miesiąc na czysto." podkresle mam ponad 10000.
Gość

Postautor: ala23 » 5 lipca 2020, 19:28

dokładnie 10005. To chyba ponad 10000 , prawda?
P.S. Już mamusia neta odcięła?
ala23

Postautor: Gość » 5 lipca 2020, 19:39

ala23 pisze:dokładnie 10005. To chyba ponad 10000 , prawda?

he he ale jestes dur na
Gość

Postautor: Gość » 5 lipca 2020, 19:41

ala23 pisze:dokładnie 10005. To chyba ponad 10000 , prawda?

po twoich wpisach widac ze jednak mieszkasz z mama co ona ci zrobila ze tak jedziesz po swojej mamie.
Gość

Postautor: Don Kojote » 7 lipca 2020, 09:52

Gość pisze:napisalas ze najlepsza lokata to mieszkanie albo ziemia ha ha ja w czasie covid lub innej katastrofy wole miec gotowke lub złoto bo w czasie jakiejs kleski potrzebnych artykułów do zycia za mieszkanie nie kupisz to po pierwsze, po drugie 180tys + 50tys remont to daje 230tys to policz sobie 1tys za wynajem czy ci zycia starczy zeby twoja lokata sie zwrocila 24lata i po drodze ze dwa remonty ok 80 tys. to twoja inwestycja 300tys utopione .JEDNAK WOLE MIEC TE 300TYS PRZY SOBIE.
A jakie to artykuly pierwszej pomocy /Najpotrzebniejsze chcesz kupic za 300k? Chcesz sobie konserw za tyle na kupic? Pieniadze w takich momentach to wg mnie najgorsza inwestycja, wystarczy spojrzec Co sie dzieje, jak wszystko drozeje, pieniadz traci wartosc no ale kazdy robi po swojemu, mozesz nawet trzymac te 300k w skarpety jak Ci sie zmiesci.
Don Kojote

Postautor: gość » 7 lipca 2020, 13:07

Firma Emmerson Evaluation, która zajmuje się profesjonalną wyceną nieruchomości. Według ekspertów Emmersona ceny w tym czasie powinny spaść o około 15-20 procent.W chwili obecnej Pandemia COVID-19 zakończyła kilkuletni cykl hossy na rynku mieszkaniowym, który kontynuowany był jeszcze w dwóch pierwszych miesiącach bieżącego roku. Co ważne, wspomniana prognoza dotyczy sytuacji, w której państwo wyjdzie z kryzysu epidemiologicznego. W przypadku np. jesiennego nawrotu epidemii trudno przewidzieć, jak zachowają się ceny mieszkań.
gość

PoprzedniaNastępna

Wróć do Konin