Dzisiaj jest czwartek 13 sierpnia 2020, imieniny: Diany, Hipolita, Kasjusza WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (16640) SPORT FORUM FIRMY (5518) PRACA (64) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
26 / 18oC
Jutropogoda
26 / 19oC
Pojutrzepogoda
25 / 17oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Dwa medale KLTC. Na podium w madison i wyścigu na ... (0)Wirusowa Grupa Wsparcia odznaczona. Krzyże Zasługi ... (0)

Ceny mieszkań w dół do 20 %

Re: Ceny mieszkań w dół do 20 %

Postautor: Gość » 7 lipca 2020, 13:53

Don Kojote pisze:
Gość pisze:napisalas ze najlepsza lokata to mieszkanie albo ziemia ha ha ja w czasie covid lub innej katastrofy wole miec gotowke lub złoto bo w czasie jakiejs kleski potrzebnych artykułów do zycia za mieszkanie nie kupisz to po pierwsze, po drugie 180tys + 50tys remont to daje 230tys to policz sobie 1tys za wynajem czy ci zycia starczy zeby twoja lokata sie zwrocila 24lata i po drodze ze dwa remonty ok 80 tys. to twoja inwestycja 300tys utopione .JEDNAK WOLE MIEC TE 300TYS PRZY SOBIE.
A jakie to artykuly pierwszej pomocy /Najpotrzebniejsze chcesz kupic za 300k? Chcesz sobie konserw za tyle na kupic? Pieniadze w takich momentach to wg mnie najgorsza inwestycja, wystarczy spojrzec Co sie dzieje, jak wszystko drozeje, pieniadz traci wartosc no ale kazdy robi po swojemu, mozesz nawet trzymac te 300k w skarpety jak Ci sie zmiesci.

wole 300kola w skarpecie niz 300kola w mieszkaniu za ktore trzeba jeszcze placic czynsz ,woda,prad,podatek.
Gość

Postautor: Gość » 7 lipca 2020, 17:54

ala23 pisze:oj widzę , że masz problemy z czytaniem ( nie pij chociaż w niedzielę). Pisałem ,że mam 10000 na czysto... podziel na 7 mieszkań to średnio 1429. Skąd Ty to 2000 wziąłeś???

Widzę, że już kolega zapomina jakiej jest płci. Raz pisze jako kobieta, raz jako facet :D
Gość

Postautor: Gość » 7 lipca 2020, 19:05

Gość pisze:
ala23 pisze:oj widzę , że masz problemy z czytaniem ( nie pij chociaż w niedzielę). Pisałem ,że mam 10000 na czysto... podziel na 7 mieszkań to średnio 1429. Skąd Ty to 2000 wziąłeś???

Widzę, że już kolega zapomina jakiej jest płci. Raz pisze jako kobieta, raz jako facet :D

nie wie jakiej jest płci ale chyba wie ze ma 7 mieszkan i to dwa w poznaniu he he
Gość

Postautor: Gosc1243 » 7 lipca 2020, 20:51

Ale pierdzielenie.
Kupiłem za Zatorzem dom na Międzylesiu za 220 na działce 800 metrów. Remont tylko wykończeniówka po swojemu bo dach ma 3 lata, pompa ciepła itp.
Ceny lecą na łeb na szyję i tego nie zmienicie.
Gosc1243

Postautor: gość » 14 lipca 2020, 14:25

Ktoś coś kupił w atrakcyjnej cenie ? Wybory się skończyły to może zaczną się znaczące spadki cen nieruchomości, ale pewnie nie szybciej jak za 3 miesiące .
No cóż jak trzeba to się zaczeka .
gość

Postautor: Gość » 14 lipca 2020, 15:12

Gosc1243 pisze:Ale pierdzielenie.
Kupiłem za Zatorzem dom na Międzylesiu za 220 na działce 800 metrów. Remont tylko wykończeniówka po swojemu bo dach ma 3 lata, pompa ciepła itp.
Ceny lecą na łeb na szyję i tego nie zmienicie.

To gratuluję! Może ze względu na lokalizację przy obwodnicy ktoś zszedł z ceny, ale ja od przeszło roku szukam niedużego domu w cenie 300 - 330 tyś i nie ma nic sensownego. Byłem oglądać kilkadziesiąt lokalizacji i albo mamy standard i technologie lat 90-tych ubiegłego wieku czyli chałupy po 200+ metrów kw., nieocieplone, z piecem węglowym, pokojami po 25 m2 które w środku wymagają praktycznie przebudowy wszystkich instalacji, albo nowe kurniki po 70-80 metrów użytkowej z suporexu i niewysezonowaną więźbą dachową, kryte blachą z reguły ustawione w fornalskie czworaki w polach, które są w tzw. stanie developerskim czyli gołe ściany i beton na podłodze. I jedne i drugie wymagają co najmniej 100 tyś. na to by się tam wprowadzić i normalnie żyć.
Normalne domy które nie wymagają jakichś wielkich przeróbek i prac zaczynają się od 400 tysiaków i to już po zakończonych negocjacjach, a nadto położone są daleko od miasta.
Jeśli faktycznie udało ci się kupić 8 arów działki z domem, który ma praktycznie nowy dach i do tego pompę ciepła to szczerze gratuluję i zazdroszczę.
Gość

Postautor: Gość » 14 lipca 2020, 17:06

poczytajcie
https://subiektywnieofinansach.pl/koronawirus-wynajem-mieszkan-czynsze-pojda-w-dol-na-jak-dlugo/
Gość

Postautor: bambii » 18 lipca 2020, 16:28

Te nowe domki-baraczki z ciporexu aukleiny dachowej i posadzki 5 cm TO FENOMEN.

Na Posoce juz dawno wszystkie sprzedane. I na Bankowej też już połowa sprzedana.

Następnym razem radzę inwestorowi nie inwestować aż 70tys w każdy segment... Tylko postawić je od razu z płyty ogrodzeniowej lub karton gipsu.

Jak widać młodzi dzisiaj kupią wszystko. Co ma w przymiotniku słowo "NOWE"
bambii
Nowy

Postautor: gość » 29 lipca 2020, 15:41

Są trafione i okazyjne nieruchomości ? Poszczęściło się komuś z zakupem własnego mieszkania ?
gość

Postautor: Gość » 29 lipca 2020, 16:37

gość pisze:Są trafione i okazyjne nieruchomości ? Poszczęściło się komuś z zakupem własnego mieszkania ?

dopiero 3 miesiace pandemii poczekaj do pazdziernika jak posrednikow i wlascicieli przycisnie to beda tanie
Gość

Postautor: Gość » 29 lipca 2020, 17:42

Gość pisze:
gość pisze:Są trafione i okazyjne nieruchomości ? Poszczęściło się komuś z zakupem własnego mieszkania ?

dopiero 3 miesiace pandemii poczekaj do pazdziernika jak posrednikow i wlascicieli przycisnie to beda tanie

jakiś d.ebi.l pisze od pół roku , że mieszkania będą tanie i co ? Wszystko idzie w górę a w Warszawie padła niedawno granica 10000 za metr, w Koninie trzeba teraz dać 3400 za metr a jest coraz drożej ...
Gość

Postautor: Gość » 29 lipca 2020, 18:46

Gość pisze:
Gość pisze:

jakiś d.ebi.l pisze od pół roku , że mieszkania będą tanie i co ? Wszystko idzie w górę a w Warszawie padła niedawno granica 10000 za metr, w Koninie trzeba teraz dać 3400 za metr a jest coraz drożej ...

klamiesz ostatno jestem na etapie kupna mieszkania w warszawie i place za metr 7tys (42m)mieszkanie w bloku do remontu to znaczy panele wymiana malowanie scian(juz jest gips) , łazienka cała od podstaw oraz kuchnia plytki podloda i miedzy szafkami koszt remontu 18tys.
Gość

Postautor: Gość » 29 lipca 2020, 23:29

Gość pisze:klamiesz ostatno jestem na etapie kupna mieszkania w warszawie i place za metr 7tys (42m)mieszkanie w bloku do remontu to znaczy panele wymiana malowanie scian(juz jest gips) , łazienka cała od podstaw oraz kuchnia plytki podloda i miedzy szafkami koszt remontu 18tys.

Jesli to Mokotów, Wola, Gocław, albo Śródmieście odkupie od ciebie za 8500 i zwrócę za ten remont. Pisze powaznie!
Gość

Postautor: Gość » 30 lipca 2020, 05:40

Spokojnie, niech wszyscy wrócą z wakacji.Znaczące spadki cen mieszkań będą, ale nie szybciej jak na koniec roku,lub początek 2021.
Gość

Postautor: Gość » 30 lipca 2020, 12:42

Gość pisze:Spokojnie, niech wszyscy wrócą z wakacji.Znaczące spadki cen mieszkań będą, ale nie szybciej jak na koniec roku,lub początek 2021.

taaaaa piszesz tak od roku....
Gość

PoprzedniaNastępna

Wróć do Konin