Dzisiaj jest środa 16 czerwca 2021, imieniny: Aliny, Justyny, Benona WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (16773) SPORT FORUM FIRMY (5606) PRACA (77) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
22 / 14oC
Jutropogoda
24 / 16oC
Pojutrzepogoda
27 / 21oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Na błoniach powstaje już parkur. W piątek startuje ... (0)Turek. Zatrzymani za wymuszenia rozbójnicze i nark ... (0)

uwaga

Re: uwaga

Postautor: Gość » 5 czerwca 2020, 10:19

Profil stanowiska: Czym będziesz się zajmować: - Telefonicznym umawianiem wizyt w warsztatach samochodowych - Przeprowadzaniem telefonicznego badania satysfakcji wśród użytkowników portalu - Utrzymywaniem pozytywnych relacji z nowymi oraz stałymi klientami - Badaniem potrzeb użytkowników portalu - Ciągłym doskonaleniem procesu, mając na uwadze cel biznesowy oraz zadowolenie użytkowników

Wymagania: Jeśli: - Masz doświadczenie w telefonicznej obsłudze klienta - Lubisz pomagać ludziom i sprawia Ci to przyjemność - Jesteś osobą samodzielną i dobrze zorganizowaną - Potrafisz słuchać - Umiesz zadawać pytania, aby dotrzeć do sedna sprawy - Komunikatywność i otwartość to Twoje mocne strony - Masz pozytywne nastawienie do życia i poczucie humoru - mile widziane osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności

Oferujemy: Oferujemy: - umowę o pracę w renomowanej firmie w branży motoryzacyjnej - niezbędne narzędzia do wykonywania pracy - dodatki (karta Multisport; ubezpieczenie zdrowotne Lux-Med.; Ubezpieczenie na życie) - dobrą atmosferę - pracę w profesjonalnym zespole

Miejsce pracy: Praca zdalna

Uwagi: Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres mailowy: biurolm@liqui-moly.pl Rekrutacja będzie odbywać się przez komunikator SKYPE.
Gość

Postautor: Gość » 18 czerwca 2020, 11:54

Profil stanowiska: Zakład Pracy Chronionej - Zakłady Usługowe "EZT" - stabilna firma z dużym doświadczeniem w świadczeniu usług utrzymania czystości i ochrony osób i mienia poszukuje osoby na stanowisko asystenta handlowca - praca zdalna. Zakres obowiązków: - umawianie spotkań dla handlowców firmy - praca z kalendarzem - prowadzenie bazy danych i wyszukiwanie firm zainteresowanych usługami ochrony i utrzymania czystości

Wymagania: Wymagania: - mile widziane orzeczenie o znacznym stopniu niepełnosprawności - dobra dykcja - doświadczenie w umawianiu spotkań - warunek konieczny - skrupulatność i dokładność - umiejętność zarządzania swoim czasem - umiejętność dopilnowywania terminów oraz zarządzania kalendarzem

Oferujemy: Oferujemy: - pracę na umowę o pracę - cały etat (zdalnie) - ZFRON i pakiet socjalny - 7 godzinny dzień pracy - wynagrodzenie do ustalenia

Miejsce pracy: Praca zdalna

Uwagi: Prosimy o przesłanie CV na adres: ewa.ganc-gobiecka@ezt.pl Kandydatów przesyłających swoje CV drogą mailową prosimy o umieszczenie klauzuli: “Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych w celu realizacji procesu rekrutacji.” Lub/i: “Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych na okres przyszłych rekrutacji nie dłużej jednak niż przez okres pięciu lat.” “Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie mojego wizerunku – zdjęcia zawartego w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych w celu realizacji procesu rekrutacji.” “Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie mojego wizerunku – zdjęcia zawartego w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych również w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych nie dłużej jednak niż przez okres pięciu lat.” Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami Dziękujemy
Gość

Postautor: Marcys » 7 stycznia 2021, 15:35

Czy dodając klauzulę CV na przykładzie z artykułu https://cvwork.pl/klauzula-cv/ wszysko będzie okej jak wyślę CV pracodawcy?
Marcys

Postautor: Gość » 10 stycznia 2021, 12:49

https://www.lm.pl/forum/viewtopic.php?f=26&t=838297
Gość

Poprzednia

Wróć do Praca w regionie