Dzisiaj jest wtorek 20 kwietnia 2021, imieniny: Agnieszki, Czesława, Amalii WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (17549) SPORT FORUM FIRMY (5595) PRACA (59) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
15 / 9oC
Jutropogoda
14 / 7oC
Pojutrzepogoda
7 / 2oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
MZK informuje o pracach drogowych w zatokach autob ... (0)Słupca. Kolejne „prerespiratory” trafiły do szpita ... (2)

Marta z Plsudzkiego

Marta z Plsudzkiego

Postautor: Słaby » 15 stycznia 2021, 12:44

Hej Pany podobno jest fajna laska na Pilsudzkiego w Koninie .Ze miła i że idzie sie dogadać w róznych sprawach .Podobno ma na imie Marta .Czy ktos cos wiecej by powiedział może jakies namiary -wysoka szczupla blondynka . Dzięki z góry
Słaby

Re: Marta z Plsudzkiego

Postautor: Gość » 15 stycznia 2021, 12:49

Słaby pisze:Hej Pany podobno jest fajna laska na Pilsudzkiego w Koninie .Ze miła i że idzie sie dogadać w róznych sprawach .Podobno ma na imie Marta .Czy ktos cos wiecej by powiedział może jakies namiary -wysoka szczupla blondynka . Dzięki z góry

Czytając twój post mam ochotę podać ci namiar do najbliższej podstawówki.
Gość

Postautor: Gość » 15 stycznia 2021, 15:14

Słaby pisze:Hej Pany podobno jest fajna laska na Pilsudzkiego w Koninie .Ze miła i że idzie sie dogadać w róznych sprawach .Podobno ma na imie Marta .Czy ktos cos wiecej by powiedział może jakies namiary -wysoka szczupla blondynka . Dzięki z góry

***** wykolejony erotoman!!!!!!!
Gość

Postautor: Gość » 15 stycznia 2021, 16:17

Jakis spławiony próbuje szukać zemsty :))))))) żałosny gość!
Gość

Postautor: Waniu » 16 stycznia 2021, 16:30

Nie wiem o kogo chodzi kolego a w jaim jest wieku mniej wiecej .Meżatka - panna
Waniu

Postautor: Gość » 16 stycznia 2021, 19:21

Waniu pisze:Nie wiem o kogo chodzi kolego a w jaim jest wieku mniej wiecej .Meżatka - panna

Puknij się w łeb i nie odp dewiantowi.Na panny Was nie stać??? Takie ciapy ????
Gość

Postautor: Gość » 16 stycznia 2021, 20:39

Gość pisze:
Waniu pisze:Nie wiem o kogo chodzi kolego a w jaim jest wieku mniej wiecej .Meżatka - panna

Puknij się w łeb i nie odp dewiantowi.Na panny Was nie stać??? Takie ciapy ????

pandemia jest to z kasa tez krucho
Gość

Postautor: Slaby » 23 stycznia 2021, 10:38

Dzieki kolego juz piszę dzis wiem nieco wiecej ale tez nie za dużo chodzi z dwiema corkami a czy panna czy meżatka cholera wie - na czole nie ma wypisane a faktycznie pandemia czasmi kusi do prostych rozwiazań nikt nikomu nic nie robi z musu widocznie tak chce .- tyle
Slaby

Postautor: Gość » 23 stycznia 2021, 18:09

Slaby pisze:

Dzieki kolego juz piszę dzis wiem nieco wiecej ale tez nie za dużo chodzi z dwiema corkami a czy panna czy meżatka cholera wie - na czole nie ma wypisane a faktycznie pandemia czasmi kusi do prostych rozwiazań nikt nikomu nic nie robi z musu widocznie tak chce .- tyle

Przestań pierd plotuchu ohydny komuś opinię szargać!!! Może ta krzywda jaką komuś robisz,zemści się na tobie i pożałujesz dopiero wtedy!!!!
Gość

Postautor: Konin7777 » 25 stycznia 2021, 14:17

A bzyka się ta Marta czy co ? Dobrze daje? Ładna? W jakim wieku? Mozemy sie wymienić ty dasz namiar na Marte a ja dam ci namiar na moją dzieweczke taka mała wymiana.
Konin7777

Postautor: Gość » 25 stycznia 2021, 14:59

Konin7777 pisze:A bzyka się ta Marta czy co ? Dobrze daje? Ładna? W jakim wieku? Mozemy sie wymienić ty dasz namiar na Marte a ja dam ci namiar na moją dzieweczke taka mała wymiana.

Ale go wyśmiales !!!! Brawo, d-e -b-i-l
Gość

Postautor: Pietuch » 14 marca 2021, 14:26

A zobacz ten nr 880595575
Pietuch

Wróć do Konin