Dzisiaj jest poniedziałek 17 maja 2021, imieniny: Sławomira, Paschalisa, Weroniki WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (17033) SPORT FORUM FIRMY (5598) PRACA (69) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
14 / 10oC
Jutropogoda
14 / 9oC
Pojutrzepogoda
15 / 6oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Górnik wybronił punkt w Toruniu, fantastyczny Szym ... (0)Szczepidło. Z Warty zniknęły platformy lęgowe dla ... (2)

Powikłania i zgony po szczepieniu

Re: Powikłania i zgony po szczepieniu

Postautor: Gość » 3 marca 2021, 11:20

Szczepienia nie są obowiązkowe, możecie się nie szczepić. Dzięki temu może ja będę mógł zaszczepić się wcześniej.
Gość

Re: Powikłania i zgony po szczepieniu

Postautor: Gość » 11 marca 2021, 00:56

Gość pisze:Szczepienia nie są obowiązkowe, możecie się nie szczepić. Dzięki temu może ja będę mógł zaszczepić się wcześniej.

Napisałem już odpowiedź. Taką na 2 strony podaniowe, ale daruję i sobie i innym. Niech każdy postępuje, jak chce. Ja Ci swoją "szczepionkę" mogę oddać za darmo. Nie będę wstrzykiwał sobie czegoś, co nazwali szczepionką, a co nią nie jest. W telewizji mówią jedno, "na żywo" nawet lekarze potrafią mówić zupełnie co innego, ale nieoficjalnie. Oficjalnie to mają rodziny do wykarmienia i kredyty. Także bierz. Na zdrowie.
Gość

Poprzednia

Wróć do Konin