Dzisiaj jest czwartek 29 lipca 2021, imieniny: Marty, Olafa, Beatrycze WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (15704) SPORT FORUM FIRMY (5612) PRACA (73) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
17 / 17oC
Jutropogoda
23 / 17oC
Pojutrzepogoda
22 / 17oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Marcin Muzykiewicz: „Zespół jest cały czas w budow ... (0)Wierzbinek. Serce dla Moniki wypełnione. Zbiórka t ... (0)

ktore liceum w koninie jest najlepsze??

..

Postautor: glancy » 20 marca 2007, 09:19

A na bio-chem to które LO jest najlepsze,najwiecej nauczy i najwyzszy poziom? Oczywiscie nauczyciele musza byc normalnymi ludzmi... czekam na odp;) pzdr.
glancy

Re: ..

Postautor: Gość » 20 marca 2007, 17:12

glancy pisze:A na bio-chem to które LO jest najlepsze,najwiecej nauczy i najwyzszy poziom? Oczywiscie nauczyciele musza byc normalnymi ludzmi... czekam na odp;) pzdr.

dziwnie skonstruowane pytanie :)

każdy będzie zacgwalał bio-chem w swojej szkole :/

jeśli powiesz mi co rozumiesz pod słowem "poziom" to odpowiem

a nauczyciele pewnie we wszystkich liceach sa normalni ( w II lo nawet panie "od kurtek"[od szatni] sa bardzo w porządku <szok> :P )
Gość

Postautor: mary.90 » 20 marca 2007, 19:56

popieram wypowiedź wyżej :) tylko że zależy jaki biochem. Bo jest medyczny (z fizyką) i ekologiczny (z geografią) a na obydwa mówi się biochem...

medyczny w drugim jest spoko. Polecam :)

a na ekologicznym uczą się jęz. francuskiego. Też bym chciała... :(
mary.90

Postautor: Endus » 23 marca 2007, 02:03

Hmm.. drugie jest bee.. drugie jest fee.. w drugim jestem ja. Yh.. przyjdzie wrzesień "tuptusie" będą biegać w poszukiwaniu sal i znowu będzie ciasno na forum :/ Pozdro. mat-fiz xD
Endus

Postautor: mary.90 » 23 marca 2007, 19:25

"tuptusie" :D dobre. Ja też pewnie byłam jednym z nich :D ja tylko czekam do 3 klasy, wtedy (w 2008) przyjdzie taka ****** wiara (czyt. moja siora- heh żarcik), mam ochote ich nieźle skocić... Ale nie wolno "nieźle" kocić "tuptusi" :D więc trzeba będzie zrobić to w miarę przyzwoicie :P
mary.90

Postautor: Gość » 23 marca 2007, 20:46

mary.90 pisze:"tuptusie" :D dobre. Ja też pewnie byłam jednym z nich :D ja tylko czekam do 3 klasy, wtedy (w 2008) przyjdzie taka ****** wiara (czyt. moja siora- heh żarcik), mam ochote ich nieźle skocić... Ale nie wolno "nieźle" kocić "tuptusi" :D więc trzeba będzie zrobić to w miarę przyzwoicie :P

2 liceum i kocenie ????

hahaha

dobry zart
Gość

Postautor: ona19 » 23 marca 2007, 21:17

ehh, czyli domalujesz siostrze wąsy ? Albo hm dasz jej szklanke mleka ? Uważaj, żeby się za bardzo nie wystraszyła ...
ona19

Postautor: .... » 24 marca 2007, 22:55

NAJLEPSZE JEST LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE W KOPERASIE!!!!!
....

Postautor: Gość » 25 marca 2007, 12:19

Endus pisze:Hmm.. drugie jest bee.. drugie jest fee.. w drugim jestem ja. Yh.. przyjdzie wrzesień "tuptusie" będą biegać w poszukiwaniu sal i znowu będzie ciasno na forum :/ Pozdro. mat-fiz xD

na FoRuM jest SuPcIoo
Gość

Postautor: kobe » 25 marca 2007, 12:39

Anonymous pisze:na FoRuM jest SuPcIoo
i to nam mówi wszystko o uczniach DrUgIeGo, lol xD
kobe

Postautor: blabla » 25 marca 2007, 15:13

nie no poprostu wyjatek potwierdza regule :P
blabla

Postautor: agusiaaa » 26 marca 2007, 21:06

srry ale ja nic nie kasuje;pp co kto chce niech pisze:P no ale jesli twoje wypowedzi są obraźliwe i niecenzuralne to siła wyższa i nic mi do tego;)

"Redakcja portalu LM.pl nie bierze żadnej odpowiedzialności za treść prezentowanych na forum komentarzy.
Jednocześnie uprzejmie informujemy, że obraźliwe komentarze moga być i są skutecznie ścigane prawem. "

Także to bardzo ważne zdanie mówi za siebie;) pozdrawiam
agusiaaa

Postautor: ona19 » 27 marca 2007, 19:13

Raz przeklnełam i usuneli wszystko, a szkoda :P
A wracając do tematu to jaką decyzję podjełas ? Wpadnij do 2LO i przekonaj sie , że ludzie, którzy siedzą na FoRuM nie PiShĄ w takim stylu ;)
Pozdrawiam :)
ona19

Postautor: agusiaaa » 28 marca 2007, 14:01

takie już są fora moderowane;p nic na to nie poradzimy. Niestety decyzji jeszcze nie podjęłam i jakoś nie mam odwagi ani zdecydowania by ją podjąć:))
agusiaaa

Postautor: mary.90 » 28 marca 2007, 17:06

ale prędzej czy później i tak będziesz musiała się zdecydować... Jakby co- polecam 2 LO :)
mary.90

PoprzedniaNastępna

Wróć do Konin