Dzisiaj jest niedziela 13 czerwca 2021, imieniny: Antoniego, Lucjana, Gracji WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (16491) SPORT FORUM FIRMY (5606) PRACA (69) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
19 / 10oC
Jutropogoda
21 / 14oC
Pojutrzepogoda
21 / 11oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
III liga. Seria trwa. Górnik Konin zremisował z Ch ... (0)Most w Bernardynce się zmienia. Widać powoli kszta ... (0)

Ktore liceum??

Ktore liceum??

Postautor: Kamilka » 20 marca 2007, 22:04

Zastanawiam sie nad wyborem liceum w Koninie. Lubie matematyke gorzej z przedmiotami humanistycznymi. Jaki profil moglabym wybrac?? i jakie liceum bylo by na mnie najlepsze?? Po liceum chcialabym studiowac architekture wiec matematyki by mi sie przydala. Czekam na odpowiedz
Kamilka

Które liceum?

Postautor: Kamilka » 21 marca 2007, 14:17

Prosze o rady ;))
Kamilka

Postautor: agusiaaa » 21 marca 2007, 14:57

skoro masz plany zeby zostac architektem i wiesz, ze wybierasz liceum to mozesz isc na geograficzno-ekonomiczny w 1 lo(geografia tez ci sie troche przyda) albo mat-gegr-inf takze w 1lo jesli chodzi o licea z nowego konina to w 2 tylko mat-inf a w 3 baaardzo dobry, wydaje mi sie ze do twoich zainteresowan najbardziej adekwatny bedzie politechniczny:)) we wszystkich wydaje mi sie poziom jest zrownany wiec wybieraj gdzie ci najblizej;)
agusiaaa

Postautor: danl » 21 marca 2007, 16:29

jest juz obszerny ,posiadającu 122 posty temat na tym forum !!!!

mozesz tam poczytac o wszystkich za i przeciw koninnskich liceów !! :)

link do tamatu (po co zakładac nowe tematy , wystarczy poszukac i poczytac :) )

http://www.konin.lm.pl/forum/viewtopic. ... &start=120

pozdrawiam
danl

Wróć do Konin