Dzisiaj jest piątek 16 kwietnia 2021, imieniny: Bernadetty, Cecyliana, Kseni WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (17534) SPORT FORUM FIRMY (5593) PRACA (64) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
5 / 4oC
Jutropogoda
9 / 6oC
Pojutrzepogoda
12 / 8oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Konin. Zbiórka pieniędzy na środki ochrony osobist ... (5)Program "Nasz nowy dom" odmienił życie rodzinie w ... (3)

31. sierpnia Rubik w Koninie

31. sierpnia Rubik w Koninie

Postautor: kocia » 29 lipca 2007, 23:46

Dziś słyszałam, że w ostatnim dniu sierpnia w Koninie planowany jest koncert Rubika.
Tym razem organizowany jest nie przez agencje z którą przestał pracowac lecz przez jego ludzi.
kocia

Postautor: cicha » 4 sierpnia 2007, 12:10

nie wiem czy Rubik bedzie ostatniego sierpnia w Koninie ale wiem ze mam wtedy urodzinki:P
cicha

Postautor: Gość » 4 sierpnia 2007, 13:51

RUBIK to karierowicz.Taki z niego dyrygent jak z koziej ....
Gość

Postautor: Gość » 6 sierpnia 2007, 19:10

będzie na 100 % Rubik w Koninie ;-)

Koncert "Psałterza Wrześniowego" odbędzie się 31 sierpnia 2007r. w Koninie, w Amfiteatrze o godz 19:00.
Bilety można nabyć:
-Kolportaż biletów dział imprez KDK 063 211 31 33 w 29
-Call Center TOP Ticketonline oraz www ticketonline pl
ceny biletów: 70,00 i 90,00 zł

źródło: rubik.pl
Gość

Postautor: Alaa:) » 8 sierpnia 2007, 17:19

koncert bedzie na peeewno:):) ktos z was wie moze czy są juz bilety??:P
no.. i czy ktos sie wybiera?

pzdrooffka!:)
Alaa:)

Postautor: Gość » 9 sierpnia 2007, 02:33

mam pomysl, Rubik dwa razy wypial sie i olal nas, moze tym razem my olejemy jego i nie przyjdziemy na ten koncert ? :P
Gość

Postautor: onassss » 9 sierpnia 2007, 08:27

koncert może i będzie, ale pytanie czy pod dyrygenturą Rubika. czy tylko z muzyka Rubika... bo to w tej chwili są 2 odrębne sprawy... Moje osobiste źródła nic nie mówią o koncercie samego Rubika w KOninie. może znów jego stary zespół??
onassss

Postautor: Alaa:) » 16 sierpnia 2007, 22:35

koncert zostal odwołany..;/;/;/;/;/
odbyc sie ma w polowie wrzesnia.
Alaa:)

Re: 31. sierpnia Rubik w Koninie

Postautor: Ertko » 9 stycznia 2021, 21:39

kocia pisze:Dziś słyszałam, że w ostatnim dniu sierpnia w Koninie planowany jest koncert Rubika.
Tym razem organizowany jest nie przez agencje z którą przestał pracowac lecz przez jego ludzi.
suuuupeeeerrrr
Ertko

Re: 31. sierpnia Rubik w Koninie

Postautor: Attraction » 12 stycznia 2021, 16:24

kocia pisze:Dziś słyszałam, że w ostatnim dniu sierpnia w Koninie planowany jest koncert Rubika.
ja jadem
Attraction

Wróć do Konin