Dzisiaj jest poniedziałek 19 kwietnia 2021, imieniny: Adolfa, Tymona, Pafnucego WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (17776) SPORT FORUM FIRMY (5594) PRACA (59) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
14 / 9oC
Jutropogoda
14 / 8oC
Pojutrzepogoda
14 / 5oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Bon ton również w pracy - „Czwartkowe spotkania z ... (1)MZK Konin i pierwsze w Polsce zamówienie na autobu ... (9)

Weterynarz-Golina

Weterynarz-Golina

Postautor: MÓól » 18 sierpnia 2009, 13:25

Co sądzicie o weterynarzu z Goliny . Chyba nazywa się Kwiatkowski czy jakoś tak ;))
MÓól

Postautor: Gość » 18 sierpnia 2009, 14:38

Tak jak ty myślę, że nie jest zbyt przystojny
Gość

Postautor: Gość » 18 sierpnia 2009, 14:39

Mnie się nie podoba.
Gość

Postautor: Gość » 18 sierpnia 2009, 14:41

Mój brat jest kawalerem i jest bardziej przystojny i młotszy
Gość

Postautor: Gość » 18 sierpnia 2009, 14:42

Młodszy.
Gość

Postautor: Gość » 11 września 2009, 08:40

weterynarz Kwiatkowski bardzo dobry specjalista, przemiły i naprawdę kochający zwierzęta i dobrze leczy.Naprawdę warto do niego jechać ze swoim pupilem
Gość

Postautor: Gość » 11 września 2009, 10:30

w pełni się zgadzam. Potrafił wyleczyć mojego psa, którego inny nie potrafił

Anonymous pisze:weterynarz Kwiatkowski bardzo dobry specjalista, przemiły i naprawdę kochający zwierzęta i dobrze leczy.Naprawdę warto do niego jechać ze swoim pupilem
Gość

Postautor: Gość » 11 września 2009, 17:55

Jak dla mnie to najlepszy weterynarz. Z wszystkimi swoimi zwierzatkami chodzilam tylko do niego.
Gość

Postautor: Gość » 17 września 2009, 20:39

A to ciekawe rzeczy piszecie , bo ja po kilku wizytach u niego z moim pieskiem musiałam go niestety uśpić. Nie zrobił badań krwi, ani USG tylko dawał zastrzyki na wzmocnienie.:(
Gość

Postautor: Gosiu » 21 września 2009, 11:23

Szymon Kwiatkowski lub jego Syn w Golinie Koło Parku bardzo dobrzy lekarze robią to z pasią maja powolanie psa traktują jak człowieka.
Gosiu

weterynarz Szymon Kwiatkowski z Goliny

Postautor: lopez » 2 stycznia 2010, 01:18

Taki jak każdy jeden konował. Wysysacz ostanich pieniędzy od ludzi kochających swoje pupile. Poprostu bez serca DOI każdego kto do niego przyjdzie ze swoim pieskiem lub kotkiem i robi to z wielką premedytacją. Poprostu ****!!!
lopez

Postautor: karolina_213 » 2 stycznia 2010, 14:34

Przeciez Weterynarz w Golinie to jeden z najtanszych, a poza tym jak sie chce zeby pupil byl zdrowy to trzeba wydac to przeciez czlonek rodziny i choruje na te same choroby co My.
karolina_213

Re: weterynarz Szymon Kwiatkowski z Goliny

Postautor: Gość » 3 stycznia 2010, 18:57

lopez pisze:Taki jak każdy jeden konował. Wysysacz ostanich pieniędzy od ludzi kochających swoje pupile. Poprostu bez serca DOI każdego kto do niego przyjdzie ze swoim pieskiem lub kotkiem i robi to z wielką premedytacją. Poprostu ****!!!

To chyba głos konkurencji się odezwał. Ja swoje psy wożę z Konina od dawna, raz jednego mojego pieska operował i BARDZO TEGO PANA POLECAM!!! Prawdziwy weterynarz z powołania i to nie prawda, że drogi, bo często NIC od nas nie bierze, drobne wizyty najczęściej są darmowe. W Koninie niejeden weterynarz namawia wręcz na zabiegi, które nie są potrzebne psu, tylko żeby więcej zarobić, a w Golinie zawsze Panowie super doradzą co z pieskiem i pomogą.
Gość

Postautor: Gość » 4 stycznia 2010, 14:47

Polecam! Byłam u młodszego p. Kwiatkowskiego niedawno z chorą kotką i stwierdzam, że ma wspaniałe podejście do zwierzaków i jest bardzo sympatyczny. A ceny? Chyba wszędzie wizyta kosztuje, w końcu to nie jest placówka społeczna i lekarstwa również jeśli takowe są potrzebne.
Gość

Re: weterynarz Szymon Kwiatkowski z Goliny

Postautor: Redoo » 24 stycznia 2010, 21:38

lopez pisze:Taki jak każdy jeden konował. Wysysacz ostanich pieniędzy od ludzi kochających swoje pupile. Poprostu bez serca DOI każdego kto do niego przyjdzie ze swoim pieskiem lub kotkiem i robi to z wielką premedytacją. Poprostu ****!!!

Ty **** to jest jeden z najlepszych a zarazem najtańszych specjalistów weterynaryjnych w okolicy!!! Facet bardzo często (jeśli oczywiście jest taka możliwość) leki typowo weterynaryjne zastępuje lekami z apteki o tym samym działaniu jeśli są tańsze po to, aby nie wyciągać pieniędzy od ludzi. Od osmiu lat jeżdżę ze swoim psem tylko i wyłącznie do Niego. Nigdy się na Nim nie zawiodłem, przez ten okres ośmiu lat mój pies kilkakrotnie chorował na najprzeróżniejsze choroby i z całą odpowiedzialnością śmię twierdzić, że dzięki doktorowi Kwiatkowskiemu nadal żyje i jest w świetnej kondycji. A ty ***** zastanów się zanim coś napiszesz i zepsujesz człowiekowi opinie. A jeśli ci coś nie pasuje, to idź do rzeźnika Plazy - z jego usług będziesz ***** zadowolony *****!
Redoo

Następna

Wróć do Konin