Skocz do zawartości

Prześlij nam swoje filmy, zdjęcia czy tekst. Bądź częścią naszego zespołu. Kliknij tutaj!

LM.plKinoA little life w Helios na Scenie

A little life w Helios na Scenie

Dodano:
napisy
KINO HELIOS
Wielka Brytania
Ivo van Hove
James Norton, Luke Thompson, Omari Douglas, Zach Wyatt, Elliot Cowan, Zubin Varla, Nathalie Armin, Emilio Doorgasingh
A little life w Helios na Scenie

James Norton (Happy Valley, Grantchester) występuje w " zniewalająco fascynującym" (★★★★★ Daily Express) teatralnym wydarzeniu 2023 roku, gdy wizjonerski reżyser Ivo van Hove (A View from the Bridge) wystawia anglojęzyczną premierę A LITTLE LIFE.

Spektakl sfilmowano w Savoy Theatre w Londynie podczas premiery na West Endzie. Ta bijąca rekordy i "pięknie zagrana" (★★★★ The I) adaptacja bestsellera Hanyi Yanagihar’y o nakładzie miliona egzemplarzy trafia na duży ekran.

W docenionej przez krytyków sztuce występują również Luke Thompson (Bridgerton), Omari Douglas (It's A Sin), Zach Wyatt (The Witcher), Elliot Cowan (The Crown), Zubin Varla (Tammy Faye), Nathalie Armin (Force Majeure) i Emilio Doorgasingh (Best of Enemies).

A LITTLE LIFE śledzi losy czterech przyjaciół ze studiów w Nowym Jorku: aspirującego aktora Willema, odnoszącego sukcesy architekta Malcolma, zmagającego się z trudnościami artysty JB i wybitnego prawnika Jude'a. Ambicja, uzależnienie i duma grożą rozpadem grupy, ale zawsze łączy ich miłość do Jude'a i tajemnice z jego przeszłości. Ale kiedy te tajemnice wychodzą na jaw, w końcu dowiadują się, że poznanie Jude'a St Francisa oznacza dla każdego znacznie więcej niż ktokolwiek przypuszczał.

Książka pojawiła się również w Polsce po tytułem „Małe życie” i niemal od razu stała się bestsellerem. Seans będzie emitowany w angielskiej wersji językowej z polskimi napisami.

Stań się częścią tego niezwykłego wydarzenia i dołącz do nas w październiku w Helios na Scenie!

Cennik:
Grupowy powyżej 10 osób: 33,90 zł
15 dni i więcej przed seansem: 34,90 zł
8-14 dni przed: 38,90 zł
1-7 dni przed: 40,90 zł
W dniu seansu: 44,90 zł

Czytaj więcej na temat:a little life helios
Potwierdzenie
Proszę zaznaczyć powyższe pole