Skocz do zawartości
LM.plImprezyDZIECIAKI W CENTRUM - Jak zostać świętym Mikołajem 2 i Powrót do tamtych dni

DZIECIAKI W CENTRUM - Jak zostać świętym Mikołajem 2 i Powrót do tamtych dni

Dodano:
DZIECIAKI W CENTRUM - Jak zostać świętym Mikołajem 2 i Powrót do tamtych dni
#Dzieciaki w Centrum #KDK

Gdzie: Koniński Dom Kultury

Kiedy:11.12 2021, godz. 14:00

Zaczynamy tradycyjnie o godz. 14.00, pokazem  filmu dla wszystkich ,,Jak zostać Świętym Mikołajem 2”. Po filmie dzieciaki zapraszamy na kreatywne warsztaty filmowe, a rodziców na film ,,Powrót do tamtych dni”.
Pamiętajcie, że na warsztaty obowiązują zapisy. Miejsce na zajęciach z naszymi instruktorami, możecie zarezerwować dzwoniąc do nas 63/211 31 33 w. 29 Warsztaty skierowane są dla dzieci w wieku od 6 do 10 lat.
 
Jak zostać Świętym Mikołajem 2

Na północy bajkowej Grenlandii znajduje się dom, w którym mieszka 12-letnia Lucia z rodzicami. Jest ona pierwszą dziewczynką uczącą się w międzynarodowej szkole dla Mikołajów.  W dniu, w którym maszyna prezentowa ma rozpocząć produkcję, najlepszy przyjaciel Lucii - Oskar zostaje oskarżony o kradzież magicznego kryształu Króla Zimy. Dziewczynka jest zdeterminowana, by walczyć z niesprawiedliwością. Razem z Oskarem uciekają, aby odnaleźć prawdziwego złodzieja i udowodnić niewinność chłopca.
Wkrótce odkrywają tajne stowarzyszenie Szarych Braci, którzy przysięgli zniszczyć kryształ i na zawsze zgasić blask Bożego Narodzenia. Lucia uświadamia sobie, że stawka jest dużo większa niż myślała. Przyjaciele muszą pokonać bractwo, aby ocalić Święta i Króla Zimy.

Tytuł oryginalny: Julemandens datter 2. Reżyseria: Christian Dyekjær. Produkcja: Dania 2018
Wersja: Dubbing
Czas trwania: 1h 32min

Powrót do tamtych dni

Jest początek lat dziewięćdziesiątych. Czternastoletni Tomek, mieszka wraz z matką (Weronika Książkiewicz) na jednym z wrocławskich osiedli. Chłopiec, podobnie jak wielu rówieśników, wychowuje się bez ojca, który wyemigrował do USA. Jednak pewnego dnia Alek (Maciej Stuhr) nieoczekiwanie staje w drzwiach rodzinnego mieszkania. Wraz z nim w życiu Tomka pojawiają się: kolorowy telewizor, klocki Lego, buty Nike i wymarzony magnetowid. Szczęście Malinowskich nie trwa jednak długo. Wszystko przez obsesję Alka, której ten nie potrafi kontrolować. Czy jego bliscy zdołają mu pomóc, zanim będzie za późno?

Reżyseria i scenariusz: Konrad Aksinowicz. Gatunek: obyczajowy. Produkcja: Polska. Dystrybucja: Kino Świat. Premiera polska 2021 r.
Czas trwania: 1h 42min

Czytaj więcej na temat:kdk, centrum, dzieciaki, warsztaty
Potwierdzenie
Proszę zaznaczyć powyższe pole