Skocz do zawartości

Prześlij nam swoje filmy, zdjęcia czy tekst. Bądź częścią naszego zespołu. Kliknij tutaj!

LM.plImprezyDzieciaki w Centrum w Centopii

Dzieciaki w Centrum w Centopii

Dodano:
Dzieciaki w Centrum w Centopii
#Dzieciaki w Centrum w Centropii

Gdzie: Koniński Dom Kultury

Kiedy: 09 pażdziernika 2022, godz. 14:00

 

To będzie bardzo bajeczne, zaczarowane i kolorowe spotkanie z Dzieciakami w Centrum. Młodych widzów i ich opiekunów zapraszamy 9 października na spotkanie z Mią i niezwykłymi istotami, które zamieszkuję krainę zwaną Centopią.

 
Warsztaty filmowe, na które już można zapisywać dzieciaki, poprzedzi pokaz filmu ,,Mia i Ja”. Start o godz. 14.00
Nastoletnia Mia nigdy nie rozstaje się z magiczną księgą, którą przed laty podarowali jej rodzice. To dzięki niej już nie raz odwiedziła zaczarowaną krainę zwaną Centopią zamieszkałą przez niezwykłe istoty, takie jak jednorożce, wróżki, elfy, a także złe czarownice. Tym razem Mia odkrywa, że jej bransoletka zawiera czarodziejski kamień kryjący w sobie tajemnicę starożytnej przepowiedni. Jeśli proroctwo się spełni, Centopia może zniknąć na zawsze, a wraz z nią przyjaciele dziewczynki. Mia postanawia wyruszyć w pełną niebezpieczeństw podróż do najodleglejszego zakątka Centopii, gdzie na odludnej wyspie będzie musiała stawić czoła zupełnie nieznanemu, potężnemu wrogowi. Na szczęście u jej boku jak zawsze stać będą wierni towarzysze. /opis dystrybutora/ czas trwania: 1h 25min.

 

O godz. 15.30 młodzi widzowie wezmą udział w warsztatach artystycznych, podczas których poznają Centopię i jej mieszkańców. Zapisy w impresariacie KDK, tel: 63/211 31 33 w. 29
 
W tym czasie rodziców i opiekunów zapraszamy na pokaz filmu ,,Miłość na pierwszą stronę”.
Ona jest zwykłą dziewczyną z sąsiedztwa, on najlepszą partią Rzeczpospolitej. Podobno przeciwieństwa się przyciągają, ale miłość bywa nieprzewidywalna. Szczególnie, gdy zanadto interesują się nią inne osoby. ,,Miłość na pierwszą stronę" to historia Niny (Olga Bołądź) - współczesnego kopciuszka i Roberta (Piotr Stramowski) - syna pary prezydenckiej. Ona jest w trakcie życiowej przemiany i przebojowo stawia pierwsze kroki w zawodzie paparazzi. On też chce żyć na własnych zasadach i uwolnić się od blasku fleszy, co może okazać się trudniejsze, niż przypuszcza. Między bohaterami zaiskrzy jedynie ulotna ,,miłość na pierwszą stronę", czy wielkie uczucie na całe życie? /opis producenta/ czas trwania: 1h 47min.

Potwierdzenie
Proszę zaznaczyć powyższe pole