Skocz do zawartości
LM.plImprezyFestiwal KINO DZIECI - emocjonujące seanse + warsztaty

Festiwal KINO DZIECI - emocjonujące seanse + warsztaty

Dodano:
Festiwal KINO DZIECI - emocjonujące seanse + warsztaty

Gdzie: Kino Oskard

Kiedy: 24 września - 2 października

bilety na seanse i warsztaty w kasie Oskardu i na ckis.konin.pl

KINO DZIECI - dla wielbicieli przygód i opowieści pełnych emocji!

Ruszyła sprzedaż biletów na 9. Międzynarodowy Festiwal Filmowy Kino Dzieci w Koninie. Zapraszamy do Kina Oskard od 24 września do 2 października.

Wszystkie tytuły prezentowane w ramach festiwalu biorą udział w Konkursie głównym. To największy skarb Kina Dzieci, którym się z Wami dzielimy. W tym roku wybraliśmy dziesięć pełnometrażowych filmów (w tym aż trzy z Polski!), które w większości będziecie mogli oglądać  premierowo - jako pierwsi widzowie w Polsce. Filmy Konkursu głównego to animacje i filmy aktorskie. Każdy z nich jest inny i wyjątkowy, ale łączy je coś wspaniałego.

To zaproszenie do wspólnej wyprawy, czasem bliższej, czasem dalszej, ale za każdym razem pełnej przygód i niezapomnianych emocji.

Ponadto w ramach Festiwalu odbędą się warsztaty, które będą pełne zabaw interakcyjnych, podejmą temat pasji, zainteresowań, tego co lubimy robić. Spróbujemy odpowiedzieć sobie na pytanie, czy pasja może być tajną mocą w walce z wszelakimi przeciwnościami i jak może pomóc nam lepiej radzić sobie w codziennym życiu.
Warsztaty skierowane są do dzieci w wieku 6-9 lat. Rozpoczną się o 13.30 i potrwają do 15.00. Rodziców w czasie warsztatów zaprosimy na kawę.
Zajęcia poprowadzi Marcin Majkut - trener umiejętności psychospołecznych, aktor. Od 2010 r. prowadzi warsztaty i szkolenia psychoedukacyjne dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Jest autorem scenariuszy lekcji wychowawczych w programie Filmoteka Szkolna, analiz psychologicznych i materiałów dydaktycznych do filmów dla dzieci i młodzieży Nowych Horyzontów Edukacji Filmowej i Fundacji Generator.

Repertuar i bilety na seanse oraz na warsztaty do kupienia tutaj
Bilety również dostępne w kasie Oskardu.

Festiwal KINO DZIECI - emocjonujące seanse + warsztaty
Festiwal KINO DZIECI - emocjonujące seanse + warsztaty
Potwierdzenie
Proszę zaznaczyć powyższe pole