Dzisiaj jest piątek 23 kwietnia 2021, imieniny: Jerzego, Wojciecha, Adalberta WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (17486) SPORT FORUM FIRMY (5597) PRACA (58) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
2 / 1oC
Jutropogoda
9 / 2oC
Pojutrzepogoda
8 / 0oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Wygrali, ale nie awansowali. KKF Automobile Torino ... (0)Wystawa oryginalnych prac Marca Chagalla w Muzeum ... (2)

Spotkanie autorskie z Agnieszką Graff

Dodano: 16.05.2016 13:41

Gdzie: Konin, Miejska Biblioteka Publiczna

Kiedy: 21 maja, godz. 16.30

Wstęp wolny 

Dyskusyjny Klub Książki i Miejska Biblioteka Publiczna w Koninie zapraszają na spotkanie z Agnieszką Graff. Spotkanie odbędzie się w ramach projektu "Konin lubi książki" realizowanego ze środków Konińskiego Budżetu Obywatelskiego.

Agnieszka Graff - pracuje w Ośrodku Studiów Amerykańskich Uniwersytetu Warszawskiego, gdzie prowadzi zajęcia o kulturze, literaturze i filmie amerykańskim, o historii kobiet i feminizmu a także o kwestii rasowej w kinie i literaturze USA. Od wielu lat związana jest z ruchem kobiecym w Polsce; współorganizowała pierwsze manify, współpracuje z Kongresem Kobiet od początku jego istnienia. Jest członkinią zespołu Krytyki Politycznej i Rady Kongresu Kobiet Polskich oraz felietonistką „Wysokich Obcasów”. 

Autorka pięciu książek eseistycznych: Świata bez kobiet (2001), Rykoszetem (2008), Magmy (2011), Matki feministki (2014) oraz Memów i Graffów (2015, razem z Martą Frej) oraz licznych artykułów naukowych, polemik i recenzji. W serii z Różą Krytyki Politycznej ukazał się autobiograficzny wywiad rzeka pt. Graff. Jestem stąd (współautorem jest Michał Sutowski).  • Spotkanie autorskie z Agnieszką Graff

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:spotkania autorskie,   MBP,  

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.