Dzisiaj jest wtorek 26 maja 2020, imieniny: Filipa, Pauliny, Eweliny WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (18295) SPORT FORUM FIRMY (5491) PRACA (16) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
12 / 7oC
Jutropogoda
17 / 11oC
Pojutrzepogoda
18 / 8oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

KORONAWIRUS:
Polecamy:

Wystawa ,,Nasi twórcy'' w KDK

Dodano: 16.06.2016 12:52
Źródło: LM.pl

Gdzie: Strefa K w Konińskim Domu Kultury

Kiedy: 22 czerwca 2016, godz. 16.00

Wstęp wolny

Około 30 prac plastycznych zaprezentują w Strefie K (Konińskiego Domu Kultury) uczestnicy zajęć w Atelier KreDKa. Prezentacja dzieł zakończy rok kulturalny w Atelier 2015/2016.

Na zajęcia plastyczne do Atelier KreDKa uczęszcza około stu dzieciaków w wieku od 6 do 18 lat.

– Z prac, które wykonali w czasie roku, w Strefie K zaprezentowanych zostanie około 30 najlepszych. Wybór był trudny. Udział w wernisażu będzie dla ich autorów formą wyróżnienia – poinformowała Katarzyna Mijakowska, instruktorka pracująca z młodymi twórcami.

Dodatkowo w czasie wernisażu każdy z uczestników zajęć w Atelier KreDKa otrzyma spersonalizowany kubek, czyli kubek z nadrukiem, który sami twórcy zaprojektowali. To zaś oznacza, że uczestnicy wernisażu poza podziwianiem prac malarskich, wykonanych różnymi technikami, oglądać będą także fantastyczne wzornictwo na kubkach.

Wernisaż „Nasi twórcy” w Strefie K odbędzie się 22 czerwca (środa) o godzinie 16.00. Wystawa będzie czynna przez całe wakacje. Zapraszamy!  • Wystawa ,,Nasi twórcy'' w KDK

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.