Dzisiaj jest wtorek 18 maja 2021, imieniny: Eryka, Aleksandry, Feliksa WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (17089) SPORT FORUM FIRMY (5594) PRACA (74) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
11 / 9oC
Jutropogoda
15 / 7oC
Pojutrzepogoda
16 / 7oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
W licheńskim muzeum pamiątki związane z bitwą o Mo ... (6)Bieg Milowego Słupa znów przełożony. Nowy termin – ... (0)

Francuska komedia pod gwiazdami. Kino na plaży w Gosławicach

Dodano: 8.08.2016 09:46
Źródło: LM.pl

„Kino pod gwiazdami” w najbliższy weekend zawita na miejską plażę w Gosławicach.

„Kino pod gwiazdami” w najbliższy weekend zawita na miejską plażę w Gosławicach.

Tym razem kinomaniacy będą mieli okazję obejrzeć film w niezwykłych okolicznościach. Piknik na kocu już w niedzielę 14 sierpnia o godz. 20.59 w „Przystani Gosławice”. Na miłośników francuskiego kina czekać będzie komedia pod tytułem „Za jakie grzechy, dobry Boże!”. To zabawna opowieść o małżeństwie, którego córki wychodzą za przedstawicieli różnych religii i nacji. Kiedy ostatnia oświadcza, że bierze ślub z katolikiem, oddychają z ulgą. Jednak i tym razem czeka na nich niespodzianka. Jaka? Zobaczycie podczas seansu w Gosławicach.

W czasie „Kina letniego” na Przystani nie zabraknie smakołyków. Do nabycia będą dania z grilla, a wśród nich: karkówka, kiełbasa, obsypunka i warzywa.  

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.