Dzisiaj jest piątek 22 stycznia 2021, imieniny: Anastazego, Wincentego, Gaudentego WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (17149) SPORT FORUM FIRMY (5574) PRACA (52) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
1 / 1oC
Jutropogoda
2 / 1oC
Pojutrzepogoda
2 / -1oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Zwycięzca telewizyjnego show zaśpiewał dla mieszka ... (2)Siatkarska kolejka: Kluczowy mecz SPS, stawką czwa ... (0)

Kabaret Smile w KDK

Dodano: 21.10.2016 13:48
Źródło: LM.pl

Gdzie: Koniński Dom Kultury

Kiedy: 13 listopada 2016 r., godz. 15.00

Bilety: 55 i 75 zł

Jeden z ulubionych polskich kabaretów - Smile wystąpi w Konińskim Domu Kultury 13 listopada. Zaprezentuje najnowszy program zatytułowany ,,To Ci tłumaczę!’’.

Dylematy młodego ojca, problemy z naszym pięknym polskim językiem, wszechobecne uzależnienie od nowoczesnych technologii, ale też od dopalaczy oraz inne zagadnienia z codziennego życia  – to będą tłumaczyć ulubieńcy publiczności: Andrzej Mierzejewski, Paweł Szwajgier, Michał Kincel. W nowym programie pojawi się też jutuberka o skomplikowanym pseudonimie artystycznym. Wszystko w wyjątkowym stylu kabaretu Smile.

- Preferujemy skecze obyczajowe, bazujące na humorze sytuacyjnym oraz na charakterystycznych postaciach. Lubimy bawić się formą. Szukamy absurdów życia codziennego i przenosimy je na scenę. Uwielbiamy śpiewać, jeden z nas nawet potrafi, dlatego też naszą silną stroną jest piosenka kabaretowa. Unikamy humoru politycznego bo po co parodiować komedię – mówią członkowie kabaretu Smile. - Kabaret to nasza pasja. Napisane przez nas teksty są tylko gliną, z której podczas występów, wraz publicznością, lepimy rzeźby zwane skeczami. Każdy nasz spektakl jest jedyny i niepowtarzalny.

Kabaret Smile powstał we wrześniu 2003 roku. Skład: Andrzej Mierzejewski, Paweł Szwajgier, Michał Kincel. Najważniejsze nagrody to: RYJEK 2011 - nagroda publiczności i I miejsce, DEBEŚCIAK 2010 - nagroda publiczności i tytuł "DeBeściaka", PAKA 2008 - nagroda publiczności, PAKA 2006 - III miejsce.

  • Kabaret Smile w KDK

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:KDK,   Kino Centrum,   kabaret smile,   smile w Koninie,   kabaret w Koninie

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

KOMENTARZE

Pierwszy
Dodano: 06.11.2016 18:51    Przez: ~drugi i trzeci

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.