Dzisiaj jest sobota 21 września 2019, imieniny: Jonasza, Mateusza, Hipolita WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (19454) SPORT FORUM FIRMY (5364) PRACA (63) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
14 / 10oC
Jutropogoda
19 / 13oC
Pojutrzepogoda
19 / 12oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
97 minut nie wystarczyło. Medyk po raz pierwszy st ... (0)Krajowy Fundusz Dróg. Posłanka powalczy o pieniądz ... (2)

Dzieciaki w Centrum w KDK

Dodano: 8.11.2016 13:43
Źródło: LM.pl

Gdzie: Koniński Dom Kultury

Kiedy: 20 listopada 2016 r., godz. 14.00

Bilety: 10 zł. 

Dzieciaki w Centrum – ulubiony projekt starszych i młodszych miłośników filmów i dobrej zabawy odbędzie się 20 listopada w Konińskim Domu Kultury.

Wyjątkowo będzie to przedostatnia, a nie ostatnia niedziela miesiąca. Tradycyjnie zapraszamy rodziny na świetne filmy, a najmłodszych na warsztaty.

Tym razem rodzice razem ze swoimi pociechami obejrzą zabawną bajkę ,,Trolle’’, potem dzieci wybiorą się do Strefy K na warsztaty, a rodzice wrócą do sali kinowej, by obejrzeć brytyjsko-francusko-belgijski dramat społeczny ,,Ja, Daniel Blake’’. Film był wielokrotnie nagradzany na różnych festiwalach, zdobył między innymi nagrodę główną – Złotą Palmę - na Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Cannes.

W czasie, gdy rodzice będą oglądać dedykowany im film, dzieci będą się twórczo udzielać podczas warsztatów. Gry, zabawy i tańce przygotują animatorzy z Pracowni Artystycznej Eduza, a artystyczne warsztaty filmowe zorganizuje Katarzyna Mijakowska prowadząca zajęcia plastyczne w Atelier KreDKa w Konińskim Domu Kultury. Młodzi artyści będą mieli za zadanie uwiecznić na obrazach bohaterów, których znają z ekranu. Ich dzieła będzie można podziwiać podczas kolejnej, grudniowej odsłony ,,Dzieciaków w Centrum’’. Wernisaż odbędzie się 18 grudnia w Strefie K.

Projekt ,,Dzieciaki w Centrum’’ Koniński Dom Kultury realizuje wspólnie z Europa Cinemas. To wyjątkowa akcja, podczas której zapraszamy rodziny do kina i organizujemy warsztaty o tematyce filmowej dla najmłodszych. Dzieci uczą się m.in. jak zachować się w kinie oraz poznają tajniki produkcji filmowej. ,,Dzieciaki w Centrum’’ to okazja do wspólnego spędzenia niedzielnego popołudnia, a także nauka w formie zabawy dla najmłodszych.

Na warsztaty już można zapisywać dzieci np. dzwoniąc do Impresariatu KDK tel. 63 211 31 33 wew. 29. Liczba miejsc jest ograniczona. W warsztatach może uczestniczyć maksymalnie 30 dzieci w wieku 5 – 10 lat.

Bilety: niezależnie ile masz lat płacisz 10 zł.

Dzieciaki w Centrum, 20 listopada

Trolle, godz. 14.00
Warsztaty w Strefie K, godz. 15.35
Ja, Daniel Blake, godz. 15.45

  • Dzieciaki w Centrum w KDK

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.