Dzisiaj jest niedziela 12 lipca 2020, imieniny: Jana, Pameli, Weroniki WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (17673) SPORT FORUM FIRMY (5509) PRACA (25) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
18 / 11oC
Jutropogoda
18 / 13oC
Pojutrzepogoda
21 / 14oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Medyk Konin zagra z Olympique Lyon! Już w najbliżs ... (1)Wielu dla niej „pompuje”, a pieniędzy wciąż brakuj ...

Dzieciaki w Centrum w KDK

Dodano: 8.11.2016 13:43
Źródło: LM.pl

Gdzie: Koniński Dom Kultury

Kiedy: 20 listopada 2016 r., godz. 14.00

Bilety: 10 zł. 

Dzieciaki w Centrum – ulubiony projekt starszych i młodszych miłośników filmów i dobrej zabawy odbędzie się 20 listopada w Konińskim Domu Kultury.

Wyjątkowo będzie to przedostatnia, a nie ostatnia niedziela miesiąca. Tradycyjnie zapraszamy rodziny na świetne filmy, a najmłodszych na warsztaty.

Tym razem rodzice razem ze swoimi pociechami obejrzą zabawną bajkę ,,Trolle’’, potem dzieci wybiorą się do Strefy K na warsztaty, a rodzice wrócą do sali kinowej, by obejrzeć brytyjsko-francusko-belgijski dramat społeczny ,,Ja, Daniel Blake’’. Film był wielokrotnie nagradzany na różnych festiwalach, zdobył między innymi nagrodę główną – Złotą Palmę - na Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Cannes.

W czasie, gdy rodzice będą oglądać dedykowany im film, dzieci będą się twórczo udzielać podczas warsztatów. Gry, zabawy i tańce przygotują animatorzy z Pracowni Artystycznej Eduza, a artystyczne warsztaty filmowe zorganizuje Katarzyna Mijakowska prowadząca zajęcia plastyczne w Atelier KreDKa w Konińskim Domu Kultury. Młodzi artyści będą mieli za zadanie uwiecznić na obrazach bohaterów, których znają z ekranu. Ich dzieła będzie można podziwiać podczas kolejnej, grudniowej odsłony ,,Dzieciaków w Centrum’’. Wernisaż odbędzie się 18 grudnia w Strefie K.

Projekt ,,Dzieciaki w Centrum’’ Koniński Dom Kultury realizuje wspólnie z Europa Cinemas. To wyjątkowa akcja, podczas której zapraszamy rodziny do kina i organizujemy warsztaty o tematyce filmowej dla najmłodszych. Dzieci uczą się m.in. jak zachować się w kinie oraz poznają tajniki produkcji filmowej. ,,Dzieciaki w Centrum’’ to okazja do wspólnego spędzenia niedzielnego popołudnia, a także nauka w formie zabawy dla najmłodszych.

Na warsztaty już można zapisywać dzieci np. dzwoniąc do Impresariatu KDK tel. 63 211 31 33 wew. 29. Liczba miejsc jest ograniczona. W warsztatach może uczestniczyć maksymalnie 30 dzieci w wieku 5 – 10 lat.

Bilety: niezależnie ile masz lat płacisz 10 zł.

Dzieciaki w Centrum, 20 listopada

Trolle, godz. 14.00
Warsztaty w Strefie K, godz. 15.35
Ja, Daniel Blake, godz. 15.45

  • Dzieciaki w Centrum w KDK

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.