Dzisiaj jest poniedziałek 30 marca 2020, imieniny: Amelii, Kwiryna, Dobromira WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (17763) SPORT FORUM FIRMY (5467) PRACA (26) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
0 / -1oC
Jutropogoda
4 / -2oC
Pojutrzepogoda
5 / 3oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Prezydent odwołał się od decyzji o zamknięciu stra ... (1)W konińskim szpitalu kilkanaście osób czeka na wyn ... (5)

36. Festiwal Piosenki i koncert Krzysztofa Iwaneczko

Dodano: 23.01.2017 13:35

Gdzie: CKiS - DK Oskard w Koninie

Kiedy: 18 lutego, g. 15.00

bilet 10 zł

Najlepsi młodzi wokaliści z naszego miasta i regionu, koncert Krzysztofa Iwaneczko – zwycięzcy 6. edycji The Voice of Poland, muzyka i dobra zabawa – tak zapowiada się 36. Festiwal Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej, który odbędzie się 18 lutego w CKiS – Domu Kultury Oskard.

Na scenie zaprezentuje się 24 solistów i zespół wokalny. Młodych artystów wyłoniono 21 stycznia podczas eliminacji (zgłosiło się ponad 90 osób). Następny etap, w którym wezmą udział to kilkudniowe warsztaty poświęcone doskonaleniu głosu oraz interpretacji piosenek (8-10 lutego).

Wzbogaceni wiedzą młodzi artyści zaprezentują wokalny talent przed konińską publicznością i jurorami. W Komisji Artystycznej Festiwalu zasiądą m.in. piosenkarki Katarzyna Wilk oraz  Joanna Zagdańska, która jest także pedagogiem Akademii Muzycznej im. F. Nowowiejskiego w Bydgoszczy. Jurorzy oceniając warunki wokalne, osobowość i ekspresję sceniczną, wskażą najlepszych, a laureat zostanie również zakwalifikowany do tegorocznej edycji Międzynarodowego Dziecięcego Festiwalu Piosenki i Tańca organizowanego przez Koniński Dom Kultury.

Festiwal to przedsięwzięcie prezentujące i promujące dorobek artystyczny solistów oraz zespołów. Festiwal, mający przede wszystkim formułę konkursową, stwarza możliwość wyłonienia talentów wokalnych. Integruje środowisko dzieci połączonych wspólną pasją.

Od kilku lat w programie tego wydarzenia pojawia się gościnny występ profesjonalnego artysty, który staje się inspiracją dla młodych miłośników piosenki. W tym roku wystąpi Krzysztof Iwaneczko – zwycięzca 6. edycji The Voice of Poland 2015.

Organizator Festiwalu: CKiS w Koninie, partnerzy: Miasto Konin, Powiat Koniński.

Gorąco zapraszamy, bilet: 10 zł

Program:
g. 15.00 – przesłuchania konkursowe wokalistów
g. 17.00 – koncert Krzysztofa Iwaneczko
g. 18.00 – wręczenie nagród

  • 36. Festiwal Piosenki i koncert Krzysztofa Iwaneczko

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:piosenka,   festiwal,   kultura,   wokaliści,   CKiS

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.