Dzisiaj jest sobota 23 czerwca 2018, imieniny: Wandy, Zenona, Prospera WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (22976) SPORT FORUM FIRMY (5189) PRACA (80) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
14 / 10oC
Jutropogoda
17 / 11oC
Pojutrzepogoda
19 / 13oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Wspólna sesja fotograficzna z okazji Dnia Ojca. Ta ...Bezpieczne wakacje nad wodą w regionie konińskim. ... (23)
jesteś tutaj: Strona głównaImprezyFestiwal "Gospel nad Wartą" już po raz trzynasty w ...

Festiwal "Gospel nad Wartą" już po raz trzynasty w Koninie

Pod patronatem LM.pl

Dodano: 5.04.2017 08:41

Już wkrótce kolejny - XIII Festiwal Gospel nad Wartą. Wystapią wspaniali goście: Ania Szarmach i Wayne Ellington.

Wielkopolskie Stowarzyszenie Gospel zaprasza miłośników muzyki na trzynastą odsłonę festiwalu Gospel nad Wartą, który cyklicznie odbywa się każdej wiosny od 2004 roku.

Koncert odbędzie się w sobotę 22 kwietnia o godzinie 18.00 tradycyjnie w CKiS – DK Oskard. W roli gospodarzy wystąpi Konin Gospel Choir, pracujący pod kierunkiem Beaty Stanisławskiej, z towarzyszeniem muzyków Holy Noiz. Swoją obecność potwierdził pomysłodawca festiwalu franciszkanin o. Lech Dorobczyński.

Do udziału w tegorocznej edycji zaproszenie konińskiego chóru przyjęli znakomici wokaliści utożsamiający się z nurtem gospel. 

Ania Szarmach – wokalistka, kompozytorka, autorka tekstów, producentka, absolwentka Wydziału Jazzu i Muzyki Rozrywkowej Akademii Muzycznej w Katowicach. Niezależna muzycznie, od wielu lat prowadzi konsekwentnie swoją drogę kariery muzycznej, swobodnie poruszając się w wielu gatunkach i stylistykach, m.in. soul, R’n’B, jazz, gospel, pop. W ubiegłym roku ukazała się jej czwarta płyta z udziałem znakomitych muzyków (Frank McComb, Marcin Wasilewski, Adam Bałdych…)

Wayne Ellington – wokalista i instruktor śpiewu z Wielkiej Brytanii. Studiował wokalistykę na Uniwersytecie Brunela w Londynie. Jest założycielem chóru Manchester Sing Out Choir, który prowadzi od 10 lat. Współpracuje z London Community Gospel Choir. Uczestniczył w projektach zespołów: Blur, Tom Jones and Gloria Gaynor. Duża część jego aktywności artystycznej to rola instruktora warsztatów gospel w Niemczech, Francji, Polsce i Danii. W ubiegłym roku podjął projekt WE sings Nat „King” Cole, obecnie nagrywa album z muzyką jazzową.

Bilety: 20 zł

  • Festiwal "Gospel nad Wartą" już po raz trzynasty w Koninie

autor: Anna Pilarska

e-mail: a.pilarska@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.

POPULARNE KOMENTARZE

PgarnijcieSie nikt Ciebie nie zmusza do tego, żeby chodzić na taki koncert. Są ludzie dla których śpiew może być piękną modlitwą. Gospel koniński to robi. I tak proszę trzymać dalej.
Dodano: 5.04.2017 11:12    Przez: ~obiektywna
Znawca się odezwał!
Dodano: 5.04.2017 12:41    Przez: ~effa

KOMENTARZE

i na co to komu?? ludzie!
Dodano: 05.04.2017 09:37    Przez: ~pgarnijcieSie
PgarnijcieSie nikt Ciebie nie zmusza do tego, żeby chodzić na taki koncert. Są ludzie dla których śpiew może być piękną modlitwą. Gospel koniński to robi. I tak proszę trzymać dalej.
Dodano: 05.04.2017 11:12    Przez: ~obiektywna
pewnie jak ktoś chce niech idzie, dla mnie to nie muzyka, uszy przy tym więdną, a śpiewać może każdy bo jeden drugiego zagłusza, nie jeden tam nie potrafi
Dodano: 05.04.2017 11:25    Przez: ~qaz
Znawca się odezwał!
Dodano: 05.04.2017 12:41    Przez: ~effa
Śpiewać każdy może, trochę lepiej trochę gorzej
Dodano: 19.04.2017 19:38    Przez: ~Grześ

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.